Ketvirtadienį Europos futbolo stadionuose vyko aršios kovos, tačiau niekas neprilygo rungtynėms Londone, kur vietos „Everton“ susitiko su Liono „Olympique“. Liverpulio „Goodison Park“ stadione tarp žaidėjų riaušės įsiplieskė riaušės, į kurias noriai įsitraukė ir visame pasaulyje muštynėmis garsėjantys Anglijos fanai.

Karas tarp futbolininkų prasidėjo 62-ą rungtynių minutę, kad škotas Ashley Williamsas agresyviai atakavo „Lyon“ vartininką Anthony Lopesą.

Londono ekipos kapitonas A. Williamsas po šio epizodo tapo nevaldomas, o greitai riaušės persikėlė prie greta aikštės esančių reklaminių stendų. Į muštynes įsitraukė ir sirgaliai, kurie vieną po kito laidė smūgius į futbolininkus, tačiau drąsiausias iš jų – britas, kuris rankose laikė berniuką su čiulptuku.

Vyras nesibaimino, kad kliūti gali ir jo vaikus bei toliau laikydamas vaiką ant rankų paleido kelis smūgius į „Lyon“ žaidėjus. Laimei vaikui nekliuvo, nors vieną akimirką sirgalius buvo labai arti to, kad jį kliudytų „Lyon“ žaidėjo ranka.

Po šių muštynių A.Williamsas buvo nubaustas tik geltona kortele ir vėliau įmušė išlyginamąį įvartį. Visgi pergalę šventė svečiai. 75-ąją minutę rezultatą persverė Bertrandas Traore ir „Lyon“ šventė pergalę 2:1.