Pirmasis „Lietkabelio“ sezono pralaimėjimas – Miunchene

Nesėkmę Europos taurėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (1/1) klubas, kuris išvykoje 57:93 (13:17, 9:32, 9:21, 26:23) neprilygo Miuncheno „Bayern“ (2/0) krepšininkams.

Rungtynės prasidėjo Žanio Peinerio solo pasirodymu – latvis pelnė visus 11 svečių taškų, dvitaškį pridėjo Kšištofas Lavrinovičius ir 7-ąją minutę „Lietkabelis“ pirmavo 13:9. „Bayern“ gynyboje įklampino panevėžiečius ir per likusį laiką jiems neleido pelnyti nė taško, o patys šeimininkai įmetė aštuonis bei po pirmųjų dešimties žaidimo minučių buvo priekyje 17:13.

Antrąjį ketvirtį Miuncheno klubas pradėjo spurtu 20:0 ir taip susikrovė solidų pranašumą – 37:13. Pirmuosius taškus „Lietkabelis“ pelnė likus žaisti tris minutes, kai tritaškį pataikė K. Lavrinovičius – 16:37. Nors svečių puolimas atsigavo, bet „Bayern“ toliau dominavo ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo vokiečiams turint 27 taškų persvarą – 49:22.

Trečiojo kėlinio pirmojoje dalyje vyko apylygė kova ir „Lietkabelis“ mažino deficitą, bet likusios penkios minutės visiškai priklausė „Bayern“ krepšininkams, kurie atitrūko dar labiau – 70:31.

Paskutinis ketvirtis buvo formalumas. Jo metu panevėžiečiams pavyko sumažinti atsilikimą, rungtyniaujant su antrojo penktuko nariais.

„Bayern“: Nihadas Djedovičius 15, Danilo Barthelis 12, Braydonas Hobbsas 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Alexas Kingas ir Vladimiras Lučičius (6 atk. kam.) po 10.

„Lietkabelis“: Žanis Peineris 14, Gintaras Leonavičius ir Donatas Tarolis po 8.