„Lietuvos ryto“ komanda (1-1) iškovojo pirmąją pergalę naujojo sezono Europos taurės turnyre. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 91:80 (15:17, 24:26, 21:19, 31:18) nugalėjo Belgrado „Partizan“ klubą (0-2).

Susitikimo pradžioje svečiams nepavyko pasižymėti puolime, o serbai pelnė aštuonis taškus be atsako. „Lietuvos ryto“ vairininkas R. Kurtinaitis paprašė minutės pertraukėlės ir atliktos korekcijos komandos žaidime davė lauktą rezultatą – po rezultatyvių M. Carterio ir L. Mavrokefalidžio atakų skirtumas sušvelnėjo.

Po keitimo aikštėje pasirodęs R. Giedraitis fantastiškai įsijungė į komandos žaidimą ir po pirmojo kėlinio Vilniaus klubas atsiliko dviem taškais – 15:17.

R. Giedraitis pradėjo tiesiog siautėti puolime – pataikė tris tolimus metimus, dvitaškiu taip pat pasižymėjo ir M. Echodas (28:24). Tiesa, aukštaūgis netrukus patyrė kojos traumą ir buvo pakeistas.

Prieš ilgąją pertrauką sėkmingiau sužaidusi „Partizan“ komanda pirmavo 43:39.

Trečiojo kėlinio pradžioje Belgrado komandos gynybą įveikė L. Mavrokefalidis, savo pirmuosius taškus pelnė M. Normantas. Ketvirtis baigėsi 25-uoju R.Giedraičio tašku bei šeimininkų gynėjo P. Millerio taikliu metimu – 60:62.

Lemiamo ketvirčio metu vilniečiai surengė spurtą 11:0. Serbai neįstengė sulaikyti L. Mavrokefalidžio ir J. Barono, o „Lietuvos ryto“ persvara, likus žaisti pusantros minutės, pasiekė dviženklę ribą. Vilniaus klubas žaidė užtikrintai iki susitikimo pabaigos ir laimėjo 91:80.

„Praėjusių rungtynių metu turėjome tam tikrų problemų, tačiau šiandien puikiai žaidėme puolime ir neblogai gynyboje. Aišku, nepavyko sustabdyti varžovų gynėjo P. Millerio, kuris yra geras krepšininkas. Šioje arenoje nelengva rungtyniauti, serbų krepšinis ir sirgaliai yra puikūs, todėl esu laimingas, jog šiandien pasiekėme pergalę“, – po susitikimo kalbėjo R. Kurtinaitis.

„Lietuvos rytas“: R. Giedraitis (6/7 dvitašk., 5/8 tritašk.) 28, L. Mavrokefalidis 26, J. Baronas 11, M. Carteris ir T. Petersonas (11 atk. kam.) po 9.

„Partizan“: P. Milleris 24, N. Williamsas-Gossas 11.