Antradienį sužaistos aštuonerios UEFA Čempionų lygos rungtynės. Labiausiai intriguojantis mačas tarp titulą ginančio Madrido „Real“ ir Anglijos vicečempiono Londono „Tottenham Hotspur“ baigėsi lygiosiomis. Pergalę prieš Italijos „Serie A“ lyderius „Napoli“ futbolininkus iškovojo Anglijos „Premier“ lygoje pirmaujanti „Manchester City“. Trijuose susitikimuose lijo įvarčiais.

„Tottenham Hotspur“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis 1:1, nepelnę įvarčio. 28-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Raphaelis Varane’as. 43-ąją rezultatą išlygino Cristiano Ronaldo.

„Manchester City“ užtikrintai pradėjo rungtynes ir 13-ąją minutę pirmavo 2:0. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Napoli“ nepasinaudojo galimybe priartėti – 38-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo Driesas Mertensas. 73-ąją minutę tai padarė Amadou Diawara, bet italams taško išplėšti nepavyko.

Septynis įvarčius į varžovų vartus mušė „Liverpool“. Anglijos komanda pasismagino Maribore.

Penki tikslūs smūgiai per kėlinį atlikti Vokietijoje. Ten „Leipzig“ 3:2 nugalėjo „Porto“. Po pertraukos įvarčių nebeįmušta.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas Maskvoje, kur vietos „Spartak“ 5:1 sutriuškino vieną stipriausių Ispanijos komandų – „Sevilla“.

Vokietijos futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ Kipre nesugebėjo įveikti Nikosijos APOEL – 1:1.

2:1 baigėsi dvejos rungtynės. Tokiais rezultatais laimėjo svečių komandos – Donecko „Šachtar“ nugalėjo Roterdamo „Feyenoord“, o Stambulo „Bešiktaš“ įveikė „Monaco“.

Antradienio rezultatai

„Maribor“ – „Liverpool“ 0:7 (0:4)

4 minutė Roberto Firmino (0:1)

13 min. Philippe’as Coutinho (0:2)

19 min. Mohamedas Salah (0:3)

40 min. Mohamedas Salah (0:4)

54 min. Roberto Firmino (0:5)

86 min. Alexas Oxlade’as-Chamberlainas (0:6)

90 min. Trentas Alexanderis-Arnoldas (0:7)

Maskvos „Spartak“ – „Sevilla“ 5:1 (1:1)

18 min. Quincy Promesas (1:0)

30 min. Simonas Kjaeris (1:1)

58 min. Lorenzo Melgarejo (2:1)

67 min. Denisas Glušakovas (3:1)

74 min. Luizas Adriano (4:1)

90 min. Quincy Promesas (5:1)

„Manchester City“ – „Napoli“ 2:1 (2:0)

9 min. Raheemas Sterlingas (1:0)

13 min. Gabrielis Jesusas (2:0)

38 min. Driesas Mertensas (neįmuštas 11 metrų baudinys)

73 min. Amadou Diawara (11 m baudinys, 2:1)

Roterdamo „Feyenoord“ – Donecko „Šachtar“ 1:2 (1:1)

8 min. Stevenas Berghuisas (1:0)

24 min. Bernardas (1:1)

54 min. Bernardas (1:2)

75 min. Jaroslavas Rakitskis (antroji geltona kortelė)

„Monaco“ – Stambulo „Bešiktaš“ 1:2 (1:1)

30 min. Radamelis Falcao (1:0)

34 min. Cenkas Tosunas (1:1)

54 min. Cenkas Tosunas (1:2)

„Leipzig“ – „Porto“ 3:2 (3:2)

8 min. Willi Orbanas (1:0)

18 min. Vincentas Aboubakaras (1:1)

38 min. Emilis Forsbergas (2:1)

41 min. Jeanas-Kevinas Augustinas (3:1)

44 min. Ivanas Marcano (3:2)

Madrido „Real“ – Londono „Tottenham Hotspur“ 1:1 (1:1)

28 min. Raphaelis Varane’as (į savo vartus, 0:1)

43 min. Cristiano Ronaldo (11 m baudinys, 1:1)

Nikosijos APOEL – Dortmundo „Borussia“ 1:1 (0:0)

62 min. Mickaelis Pote (1:0)

67 min. Sokratis Papastathopoulos (1:1)