Kakė Makė

Kakė Makė

Nevaikiškos vaikiško spektaklio kainos. Netrukus didžiausiose šalies arenose pasirodys kone visų vaikų laukiamas „Kakės Makės gimtadienio“ miuziklas. Mažųjų tėvai jau dabar suka galvas dėl bilietų kainų. Esą jos – katastrofiškai didelės. 4 asmenų šeimai už bilietus mažiausiai tektų pakloti 60 eurų, o norint miuziklą stebėti pirmoje eilėje ir 140 eurų.

Pridėti prie sumos reikėtų ir taikomus mokesčius. Šie siekia nuo 2,90 euro iki 6,90 euro už kiekvieną bilietą.

“Tai visiškai išpūstas reikalas... Labai jau brangu, noriu nuvesti 5 metukų sūnų, aišku ir pati turiu eiti, tad iškart turiu pirkti 2 bilietus. Dar negana to, pritaikomi mokesčiai ir dauginasi iš tiek, kiek bilietų perkam... Dar kelionė iš Šiaulių iki artimiausios arenos. Tai kažkoks kosmosas, vaikams jokių nuolaidų nedaro. Atrodo nori padaryt vaikui šventę, bet be 100 eurų nieko nesigauna... Manau gerokai užkelta kaina, kaip renginiui, kuris skirtas vaikams,” - sakė Šiauliuose gyvenanti Viktorija.

REKLAMA

Moteriai pritarė ir kiti, bilietų kainomis pasipiktinę tėvai. Šie nusivylę, jog net vaikams iki 3 metų nuolaidos nedaromos.

Tėvai raginami nepirkti bilietų

Socialiniame tinkle Facebook asmeninį tinklaraštį „Mamalogas“ rašanti 3 vaikų mama sukėlė didžiulę diskusiją. Joje pasisakę tėvai, vieni kitus ragina nepirkti bilietų į šį miuziklą. Esą renginys skirtas vaikams, o šeimoms netaikomos jokios nuolaidos. Maža to, įspūdingos bilietų kainos prilygsta aukščiausio lygio renginiams. Tėvai mano, jog pigiausių bilietų pirkti neverta. Mažieji sėdėdami tolimiausiuose arenų kampuose miuziklą galės stebėti nebent iš ekranų.

„Vaikams nemokamo įėjimo nėra, nepriklausomai nuo amžiaus, o bilieto kaina - nuo 15 iki 35 eurų. Kas turi vaikų, tas puikiai žino, kad Kakė Makė vaikams įdomi maždaug iki 6, 7 metų. O kas buvo šalies arenose - žino, kad su tokio amžiaus vaiku pirkti bilietus pigiausiose zonose - puikiausias būdas susigadinti sau nuotaiką, nes tiesiog bus per toli,“ - sakė 3 vaikus auginanti mama.

„Realiai, norint, kad toks mažas vaikas normaliai viską matytų ir išlaikytų dėmesį, teks už bilietą pakloti 30-35 eurus. Kadangi 3-7 metų vaikai į koncertus patys vieni neina - tai, tarkim, mums už 5 asmenų šeimą tektų pakloti 150 - 175 eurus,“ - pasakojo moteris.

Renginio organizatoriai kainos dydį grindžia tuo, esą miuzikle dalyvauja šalyje puikiai žinomi scenos profesionalai. Tačiau tėvų nuomone, vaikams tai neturi jokios reikšmės.

REKLAMA

„Mačiau, kad renginio organizatoriai teisindamiesi dėl kainos sakė, kad čia neeilinis renginys, bus daug žymių žmonių. Bet juk 3-7 metų vaikai nežino kas jie tokie ir jiems vienodai ar tarp renginio režisierių, kompozitorių šmėžuoja įžymybių pavardės ar ne,“ - piktinosi moteris.

Pašnekovė sako, nors ir laikosi pozicijos, jog nėra per didelių kainų - laisvoje rinkoje paklausa ir pasiūla susireguliuoja, - bet šiuo atveju, bilietų kainos išėjo už visų ribų.

Brangiausi bilietai perkami labiausiai

Miuziklą organizuojančios įmonės VšĮ „Teatro dienos“ vadovas Vytautas Lebednykas tikina, jog bilietai tirpsta kaip ledai saulėje. Esą labiausiai graibstomos brangiausios – pirmoje eilėje esančios vietos.

„Puikiai perkami bilietai. Pačius brangiausius baigia išpirkti, pigių niekas neperka. Ne gėda sakyti, kad tai aukšto lygio kūrinys, užtikrinta visa komanda. O dėl bilietų, jūs sakote visi vaikai nori sėdėti pirmoje eilėje, bet ta pirma eilė yra tik viena,“ - tv3.lt portalui sakė V. Lebednykas.

Anot pašnekovo, bilietų kainos į šį miuziklą negali būti pigesnės.

„Tai yra miuziklas. Dirba režisierius, scenografas, kostiumų dailininkas, kuriamos kaukės, choreografija daroma. Atskirai ir vizualizacijos kuriamos. Miuziklui kūriniai sukurti nuo nulio, įrašų studijose įrašinėjami, kuriami tekstai, ne tik vienas muzikos prodiuseris dirba, atskirai įrašinėjami ir styginiai bei pučiamieji instrumentai. Tai tikrai aukšto lygio kūrinys vaikams,“ - sakė V. Lebednykas.

REKLAMA

Bilietų kainos pagal kiekvieno kišenę

Vaikams skirtą miuziklą kuria didelė profesionalų komanda, o esą sukurti geros kokybės kūrinį, nepaisant ar jis skirtas vaikams ar suaugusiems, – brangu.

„Gal pripratę tėveliai, kad mažai turėtų kainuot, bet alternatyvos miuziklui nėra, sukurti jį geros kokybės yra brangu. Juk negali paprastai daryti, visi pastebės tą dalyką. Kiekviena sritis atitinkamai kainuoja, o tai lemia ir kainą. Tačiau noriu pabrėžti, kad bilietai diferencijuoti, kaip kam patogiau sėdėti, kaip kas išgali, kaip kam patogiau,“ - kalbėjo V. Lebednykas.

Pašnekovas tikino, jog nuolaidos į šį miuziklą taikomos tik tuo atveju, jei bilietus perka 10 ir daugiau asmenų grupės. Beto, net 1000 vaikų šį miuziklą pamatys nemokamai.

„Mes 1000 vaikų įleidžiame nemokamai. Tai iš vaikų namų, socialinės rizikos šeimų vaikai. Kiekviename mieste, kur bus rodomas miuziklas, maždaug bus po 250 vaikų įleistų nemokamai,“ - sakė V. Lebednykas.

Miuziklą planuojama rodyti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei Panevėžio arenose. Kai kurie bilietų platintojai pirkėjus ragina bilietus įsigyti ir išsimokėtinai.

Make
2017-10-21 17:47:32
Normalios dirbancios seimos, kuriu deka dar laikosi Lietuva geriausiu atveju isgales Kake make ziureti ir klausyti kaip didziausi vargsai, atskirtieji, kazkur kamputy. Bilietai brangus, nes tie kas perka dar padengs islaidas ir uz tas vietas kuriose sedes nemokamai is soc rizikos seimu vaikai. Kiek galima tyciotis is zmoniu kurie saziningai dirba moka mokescius ir nedaro gedos valstybei? Musu salyje pasirodo geriau buti pijoku tai gauni busta vaikus arba uzaugina valstybe arba padeda juos auginti. Duoda kruopu, rubu, nuveza prie juros, i gerus koncertus ileidzia dykai, mokykloj nemokamai gauna pietus, aprutinami mokyklinem prekem, darzeliui irgi nuolaidos ir uz visa tai kad taip moki suktis gauni premija (pasalpa). Ar as pavydziu? Ne! Bet labai pykstu kad dorai dirbanciai seimai reikia kruopsciai skaiciuoti, kad isgyventu iki kitos algos o veltedziams viskas paduota.
Atsakyti
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI
REKLAMA
Ele 2017-11-19 11:16:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Teisindami kainas ir lygindami su suaugusiems skiratais renginiais organizatoriai pamiršta vieną dalyką, kad į suaugiusių renginius eina suaugę, 2 žmonės, o čia jau reikia dvigubai mokėt norint su vaikais nueit, šeimai tai dviguba kaina ir taip brangaus renginio   ATSAKYTI
Ele 2017-11-19 11:04:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Na žinote, jeigu tokio brangumo bilietai būtų mažesnėje salėje, kur visur būtų įmanoma matyti, tai dar suprasčiau, bet čia, arenoje, kur belekiek vietų, man tokie pasitesinimai neįtikinami. Juk renginys skirtas vaikams, trukmė 1 valanda. Iš principo nepirkau, nes nesamonė tiek mokėt. Jei skirta vaikams, tai ir darykit mažesnėje scenoje, kur visi matys.   ATSAKYTI
Mikas 2017-10-22 19:53:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Man tai siutas ima, kad tesla model x toks brangus.. galetu ir pigiau gaminti.. reiks gal koki laiska Elonui parasyt.. Gydikites zmones!   ATSAKYTI
Mama 2017-10-22 18:23:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gaila kad tokios kainos. Ačiū Dievui mano 5 vaikai ir per televizorių pažiūri nesiskundžia. Svarbu sotūs sveiki.   ATSAKYTI
Tiesiog mama 2017-10-22 13:28:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bilietai tokrai brangūs, bet praeitais metais į Mašą ir lokys bilietai irgi buvo panašia kaina, ėjom 3 asmenys sumokėjom virš 100eur! Ir ką aš galių pasakyti, halė buvo pulnutėlė, renginys vyko apie 1h., vaikas buvo sužavėtas, o mano akimis renginys buvo nieko vertas, panašus į lietuvių liaudies pasaką"Kaip vilkas uodefą prišalo"   ATSAKYTI
Tedis 2017-10-22 10:51:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Velniop, neikim mes i ta kake make, vistiek po poros savaiciu ar pries kaledas ta miuzikla rodys per telika, na ir paziuresi, per savo didziuosius telikus ir is arciau kameros pritrauks, ir uzkandziu pasidarysim ir uzdyka paziuresim :)   ATSAKYTI
as 2017-10-22 00:46:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Skaitai straipsmi ir netiki,kad vyksta tai cia , pas mus, istroskusiu laisves ir euro salyje.... nekomentuosiu placiau bet pasakysiu...esat begedziai...ir apgavikai,atimantys dziaugsma ne tik is musu, jau dideliu...bet ir vaiku...fuiiiiiì   ATSAKYTI
Katrina 2017-10-21 21:35:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-20
Suaugusiuju pramogos, koncertai tiek pat kainuoja arba net brangiau tai nesiskuskit, vaikai nera pigus ir jei neisgalit tai ir neikit, atsiras kas eis    ATSAKYTI
Silva 2017-10-21 20:51:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš ketinau taip pat pirkti 5 bilietus bet jie man atsieitų 130 eurų. Iš kur tokią sumą gauti, juk reikia ir pragyvenimui. 3 vaikai ir 2 suaugę būtų. O vienas iš vaikų serga cerebriniu paralyžiumi, jis juk ant tėvų kelių sėdėtų, bet visviena reik pirkt ir jam bilietą. Kokia neteisybė....   ATSAKYTI
$ 2017-10-21 19:40:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pykti kiek norim galim.jei bus kas eina ir laikys tas kainas.pvz man kosmosas moket kabelinem kad zet viasat sportbaltic.nemoku-neziuriu.   ATSAKYTI
Make 2017-10-21 17:47:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Normalios dirbancios seimos, kuriu deka dar laikosi Lietuva geriausiu atveju isgales Kake make ziureti ir klausyti kaip didziausi vargsai, atskirtieji, kazkur kamputy. Bilietai brangus, nes tie kas perka dar padengs islaidas ir uz tas vietas kuriose sedes nemokamai is soc rizikos seimu vaikai. Kiek galima tyciotis is zmoniu kurie saziningai dirba moka mokescius ir nedaro gedos valstybei? Musu salyje pasirodo geriau buti pijoku tai gauni busta vaikus arba uzaugina valstybe arba padeda juos auginti. Duoda kruopu, rubu, nuveza prie juros, i gerus koncertus ileidzia dykai, mokykloj nemokamai gauna pietus, aprutinami mokyklinem prekem, darzeliui irgi nuolaidos ir uz visa tai kad taip moki suktis gauni premija (pasalpa). Ar as pavydziu? Ne! Bet labai pykstu kad dorai dirbanciai seimai reikia kruopsciai skaiciuoti, kad isgyventu iki kitos algos o veltedziams viskas paduota.    ATSAKYTI
Greta 2017-10-25 21:14:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pritariu jums labai labai !  
Marke 2017-10-21 17:24:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Neblogai nori vaikus nusivest kur moki 500 litu:)))) o grybauskaite sake kad viskas pabrangs tik 20 centu prie simto litu :)))) o jai daugiau tai atitinkamos institucijos (zinybos) kaip mat pasirupins   ATSAKYTI
Myra 2017-10-21 16:01:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Norejom ir mes nuvykti į šį miuziklą bet pažiūrėjus į bilietų kainą praėjo noras. Kažkur gale kamputį kur lips ant kėdžių kad geriau kažką pamatyti kaina bilieto 17 lyg eurų. Baisu jei jau 4bilietų reik. O norisi iš arčiau pažiūrėti ne iš kampinių vietų. Siaubas neisim tikrai kainos smarkiai iškeltos.   ATSAKYTI
Marius 2017-10-21 15:37:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O pats kaip rašai?   ATSAKYTI
Laura 2017-10-21 15:08:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Valstybe uz vaika moka 15 euru per men. Net pigiausias bilietas neiseina i si rengini. Nezinau net labiau graudu ar juokinga   ATSAKYTI
MAM. 2017-10-21 14:50:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Juk sako, kad dar vyksta labdara, kažkas eis už dyką. Tai juk nieko nėra nemokamo, nebent sūris pelėkautuose. Taigi visi kiti, tai sumoka, o jie pasidaro reklamą, kokie mes labdaringi. Jau geriau nueikite į teatrus ir vaikams pigiau ;)   ATSAKYTI
žinot, 2017-10-21 14:30:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
galiu pasiūlyti kas už 60-140€ ir spektaklį parodys privačiai, ir dar pačiulps. Visai šeimai.   ATSAKYTI
Petras 2017-10-21 13:50:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kultūros ministerija nedirba ir leidžia sauvalę? Pagal Jurgį turi būti ir kepurė.   ATSAKYTI
Je 2017-10-21 13:48:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Je ,vėl TV 3 daro klaidas antrastėse... TĖVUS įsiutino.   ATSAKYTI
Da 2017-10-21 13:42:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Da da xarašo maša   ATSAKYTI
Nelegali prekyba plinta ne tik internete, bet ir miesto skelbimų lentose. Rinkos aikštė / Algimanto Barzdžiaus nuotr.
Nors nuo sausio 1 dienos įsigaliojo prekybos alkoholiniais gėrimais laiko apribojimai, tačiau socialiniai tinklai bei viešos Kėdainių miesto skelbimų lentos tapo įrankiu apeiti ...
Verkių parko skulptūra (TV3 nuotr.)
Ar teko matyti varlę, kurios akis ar lūpas galima apžiūrėti tik užsilipus kopėčiomis? O skiauterėtąjį tritoną, kurio nugara gali atlaikyti ne vieną vaiką? O kur dar dešimt ...
Vasario 16-osios aktas
Lietuvos nacionalinio muziejaus vadovė Birutė Kulnytė pirmadienį pareiškė, kad norintiesiems Signatarų namuose pamatyti tik Vasario 16-osios aktą įėjimas yra nemokamas. Taip ji ...
Linas Linkevičius (nuotr. Fotodiena.lt)
Lietuva palaikytų bendrą Europos Sąjungos (ES) atsaką Rusijai po buvusio šnipo Sergejaus Skripalio apnuodijimo Jungtinėje Karalystėje, pirmadienį paskelbė užsienio reikalų ...
Raudonais dažais apipaišytas paminklas (nuotr. Raimundo Maslausko)
Marijampolės policija vėl ieško, kas raudonais dažais vėl aptepliojo sovietmečiu NKVD pareigūnams pastatytą paminklą. Jis išpiešiamas antrą mėnesį iš eilės, o šįkart simboliai ...
REKLAMA

Top Video

Išskirtiniai kadrai: su sirenomis važiuojant policijai susidūrė du automobiliai
DABAR RODOMA
Išskirtiniai kadrai: su sirenomis važiuojant policijai susidūrė du automobiliai
DABAR RODOMA
Paviešino, kokių rinkėjų vilionių imasi Rusijos valdžia
DABAR RODOMA
Drastiška reforma Lietuvoje: naikins priedus prie atlyginimų
DABAR RODOMA
Gaudynės Vilniuje: pradurtomis padangomis spruko kelis kilometrus
DABAR RODOMA
Kas penktam lietuviui – kritinis įspėjimas dėl sveikatos: neignoruokite šio sutrikimo
DABAR RODOMA
Užsieniečiai liaupsina Lietuvą – lietuviai nesuvokia, ką turi?
DABAR RODOMA
Kritinis policininkų įspėjimas – į Lietuvą nusitaikė ypač pavojingi vagišiai
DABAR RODOMA
Anglijoje – panika: su rusų cheminiu ginklu iš viso susidūrė daugiau nei 100 žmonių
DABAR RODOMA
Taromatai pakeitė Lietuvą: tokio pokyčio nesitikėjo niekas
DABAR RODOMA
Turistai Gruzijoje pateko į „mėsmalę“: buvo priversti šokinėti iš keltuvo
Į viršų