24
„Leicester City“ – „West Bromwich Albion“ 1:1 (nuotr. SCANPIX)

1:1 (0:0). Taip kovingai baigėsi paskutinės Anglijos „Premier“ lygos aštuntojo turo rungtynės. Tokiu rezultatu išsiskyrė namie žaidę „Leicester City“ ir į svečius atvykę „West Bromwich Albion“ futbolininkai.

24

Mačas prasidėjo kieta kova. Abiejų komandų futbolininkai nevengė kontakto. Dukart grubiai Jamie Vardy sustabdė Ahmedas Hegazi. Už antrąjį kartą gynėjas nubaustas geltona kortele.

Vėliau nuo varžovų pražangų kentėjo Marcas Albrightonas.

Pirmasis smūgis į vartų plotą atliktas sužaidus pusvalandį. „West Bromwich Albion“ vartininkas Boazas Myhillas apsigynė.

Kėlinio pabaigoje „Leicester City“ suaktyvėjo, bet įvarčio neįmušė.

Šeimininkai puikų šansą turėjo antrojo kėlinio pradžioje. Po J. Vardy perdavimo iš puikios padėties į vartus nepataikė Riyadas Mahrezas.

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai. 63-ąją minutę puikiu smūgiu baudinį realizavo Naceras Chadli.

„West Bromwich Albion“ persvara džiaugėsi 17 minučių. 80-ąją Islamas Slimani atliko perdavimą galva, o įmušė R. Mahrezas.

Rungtynės baigėsi 1:1.

„West Bromwich Albion“ (10 taškų) užima 10-ąją „Premier“ lygos poziciją. 2016-ųjų Anglijos čempionė „Leicester City“ (18 tšk.) – 18-ąją.