Eurolygos sezoną atidarė dvejos „lietuviškų“ krepšinio komandų rungtynės. Mačų baigtis buvo skirtinga – Jono Mačiulio Madrido „Real“ laimėjo, o Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio Milano „AX Armani“ patyrė nesėkmę.

„Real“ svečiuose 88:74 (28:19, 17:17, 17:20, 26:18) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“.

Madrido krepšininkai geriau pradėjo rungtynes ir 16-ąją minutę pirmavo 43:25.

„Anadolu Efes“ buvo atkūrusi intrigą – ketvirtojo kėlinio pradžioje priartėjo 60:64. Likusią rungtynių dalį daug geriau sužaidė ir mačą laimėjo „Real“.

J. Mačiulis rungtyniavo šešias minutes, per kurias prametė du tritaškius ir taškų nepelnė.

„Anadolu Efes“: Errickas McCollumas 26 (6/11 dvitaškių, 11/12 baudų), Ricky Ledo 17 (6/14 dvit., 9 atkovoti kamuoliai), Bryantas Dunstonas 17 (7/8 dvit., 7 atk. kam.).

„Real“: Luka Dončičius 27 (6/8 dvit., 6/7 baud.), Gustavo Ayonas 16 (7/11 dvit., 10 atk. kam.), Anthony Randolphas 12 (8 rezultatyvūs perdavimai), Felipe Reyesas 10 (5/6 dvit.).

„AX Armani“ Maskvoje 93:84 (30:16, 18:22, 16:27, 20:28) nusileido vietos CSKA.

Svečiai 11-ąją minutę pirmavo 32:16.

CSKA iniciatyvą perėmė trečiajame kėlinyje. Tada išsiveržė į priekį ir sėkmingai finišavo.

Maskvos komanda kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 34:24.

A. Gudaitis per 18 minučių pelnė 15 taškų, pataikė du dvitaškius iš trijų, 11 baudų iš 12, atkovojo tris kamuolius, išprovokavo šešias pražangas ir penkiskart pažeidė taisykles. Lietuvio sąskaitoje – 18 naudingumo balų.

M. Kalnietis per 12 minučių pasižymėjo trimis taškais ir penkiais rezultatyviais perdavimais. Gynėjas pataikė vieną tritaškį iš dviejų.

CSKA: Cory Higginsas 21 (9/12 dvit.), Sergio Rodriguezas 20 (5 atk. kam.), Nando de Colo 19 (6/11 dvit., 7/7 baud.), Willas Clyburnas 15 (12 atk. kam.).

„AX Armani“: Andrew Goudelockas 17 (7/10 dvit., 5 atk. kam.), Vladimiras Micovas 16 (5 atk. kam.), Artūras Gudaitis 15 (11/12 baud.), Dairis Bertanis 14.