Europos taurės turnyro starte – skirtingas lietuviškų ekipų pasirodymas. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai „Siemens“ arenoje 83:93 (25:26, 11:22, 23:26, 24:19) nusileido Bilbao „Basket“ klubui. Tuo tarpu Panevėžyje – pakilios nuotaikos. Abejas rungtynes buvo galima stebėti TV3 Play video portale ir televizijos kanalais - TV6 ir TV8.

„Lietuvos rytas“ – Bilbao „Basket“

Rungtynių pradžioje aikštės šeimininkų gretose aktyviai žaidė vidurio puolėjas Loukas Mavrokefalidis, pelnęs šešis taškus iš eilės. ACB lygos atstovai surengė spurtą 7:0 ir išsiveržė į priekį. Po pirmojo kėlinio vienu tašku pirmavo svečiai – 25:26.

Po ilgosios pertraukos į aikštę sugrįžę vilniečiai jau atsilikinėjo 12 taškų. Nors šeimininkai ir bandė švelninti skirtumą, tačiau Bilbao klubas atsakydavo rezultatyviomis atakomis. Visgi, Bilbao komanda nepaleido rungtynių kontrolės iš savo rankų ir laimėjo 83:93.

Panevėžio „Lietkabelis“ – Jeruzalės „Hapoel“

Savų sirgalių palaikomi panevėžiečiai rungtynes pradėjo sėkmingai – spurtu 7:0. Vėliau varžovai priartėjo, bet situaciją stabilizavo Kšištofas Lavrinovičius.

28 minutes ant parketo praleidęs K.Lavrinovičius pelnė 20 taškų (5/9 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 1/1 baudos metimai), sugriebė 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 2 sykius suklydo, kartą prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus, taip užimdamas ketvirtąją vietą geriausių turo žaidėjų penketuke.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui Gary Taltono dvitaškis suteikė „Lietkabeliui“ 8 taškų pranašumą ir privertė Fotsį Katsikarį prašyti minutės pertraukėlės (56:48). Panašų atstumą Lietuvos vicečempionams pavyko išlaikyti iki pat ketvirčio pabaigos, o po Ž.Peinerio dvitaškio ir Simo Jasaičio dėjimo jis net tapo dviženklis – 69:56. Po Darjušo Lavrinovičiaus dvitaškio įsibėgėjus ketvirtajam kėliniu skirtumas tapo itin solidžiu, o savo progos pasirodyti aikštėje sulaukė ir Lukas Aukštikalnis – 80:59. Varžovai į tai atsakė savo spurtu, kurį likus 2 minutėms nutraukė puolime kamuolį atkovojęs ir taškus pelnęs aidas Čepukaitis – 84:68.