Antrojoje vietoje „Trakus“ keičia „Sūduva“

Šeštąją pergalę iš eilės iškovoję Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai pakilo į antrąją A lygos vietą. Trečiadienį marijampoliečiai atidėtose 21 turo rungtynėse namie nesunkiai 5:0 pranoko turnyro autsaiderį „Kauno Žalgirį“.

Šį kartą „Sūduvai“ negalėjo padėti treniruotėje traumą patyręs saugas Jeremy Manzorro, bet ir be savo lyderio suvalkiečiai sužaidė solidžias rungtynes.

Pergalės pamatus „Sūduva“ paklojo dvikovos pradžioje. 8-ąją minutę šeimininkai išsiveržė į priekį, kai puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo Povilas Leimonas. 12-ąją nuo varžovų gynėjų pabėgęs Karolis Laukžemis suklaidino vartininką Modestą Stonį ir nukreipė kamuolį į vartus.

Tokia rungtynių pradžia iki minimumo sumažino intrigą, o Kauno komandai prireikė laiko atsitokėti ir perkelti žaidimą toliau nuo savų vartų. Pirmajame kėlinyje aktyvumu išsiskyrė „Kauno Žalgirio“ legionierius iš Nigerijos Teremas Moffi, bet „Sūduvos“ gynėjai jį prižiūrėjo akylai.

Prieš pat pertrauką „Sūduvos“ pranašumas dar labiau išaugo. 42 minutę baudos aikštelėje kamuolys atšoko Semirui Kerlai ir šis pelnė trečiąjį komandos įvartį – 3:0.

Antrajame kėlinyje Marijampolės komandos treneris Vladimiras Čeburinas galimybę debiutuoti suteikė naujokui iš Portugalijos Sergio Semedo.

Suaktyvėję svečiai „Sūduvos“ vartininkui Ivanui Kardumui grasino pavojingais Igorio Jasinskio bei Luko Kochanausko smūgiais. Tačiau netrukus „Kauno Žalgirio“ entuziazmą atvėsino ketvirtas šeimininkų įvartis. 63-ąją minutę po Ovidijaus Verbicko perdavimo S. Kerlos galva muštas kamuolys kirto vartų liniją – 4:0.

Kauniečiai dar galėjo pelnyti garbės įvartį besibaigiant rungtynėms. Tačiau po T. Moffi smūgio iš arti savo komandą gelbėjo I. Kardumas. O priešpaskutinę minutę tašką padėjo „Sūduvos“ saugas Robertas Vėževičius – 5:0.

Po šios pergalės į antrąją vietą pakilusi „Sūduva“ nuo lyderio Vilniaus „Žalgirio“ atsilieka 8 taškais bei dar yra sužaidusi rungtynėms mažiau. Tuo metu „Kauno Žalgiriui“ ši nesėkmė sunaikino teorines viltis išlikti A lygoje, nes septintoji pozicija kauniečiams nepasiekiama.