24
Miuncheno „Bayern“ – „Wolfsburg“ 2:2 (nuotr. SCANPIX)

Vokietijos Bundeslygoje taškus prarado Miuncheno „Bayern“. Šalies čempionai penktadienį namie 2:2 (2:0) sužaidė su „Wolfsburg“ futbolininkais.

24

„Bayern“ pirmavo 2:0 po 33-ąją minutę Roberto Lewandowski realizuoto 11 metrų baudinio ir 42-ąją minutę įmušto Arjeno Robbeno įvarčio.

Svečių viltis 56-ąją minutę atgaivino Maximilianas Arnoldas, o lygiąsias 83-ąją minutę išplėšė Danielio Didavi.

„Bayern“ turi tiek pat taškų, kiek ir pirmaujanti Dortmundo „Borussia“. Tiesa, pastaroji sužaidusi rungtynėmis mažiau. „Wolfsburg“ (6 taškai) – 11-a.

Miuncheno komanda kitą Bundeslygos mačą žais spalio 1-ąją svečiuose su Berlyno „Hertha“. Prieš tai „Bayern“ rugsėjo 27-ąją Čempionų lygoje susitiks su PSG. Rungtynės vyks Paryžiuje.