„Sūduva“ vėl laimėjo, Semiras Kerla vėl įmušė

Gynėjas Semiras Kerla pratęsė rezultatyvią asmeninę seriją, įmušdamas dar du įvarčius ir labiausiai prisidėdamas prie trečiosios iš eilės Marijampolės „Sūduvos“ pergalės A lygoje. Puikią formą demonstruojantys suvalkiečiai svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo Kauno „Stumbrą“ ir turnyro lentelėje sumažino atsilikimą nuo vicečempionų „Trakų“ iki keturių taškų, turėdami trejas rungtynes atsargoje. Kauno ekipai šis mačas tapo generaline repeticija prieš sekmadienį laukiantį LFF taurės finalą.

Mačo pradžioje „Stumbras“ pirmasis surengė smūgiu į vartų stačiakampį pasibaigusią ataką, kai Ivanui Kardumui teko gaudyti Nasro Boucharebo tolimą bandymą. Vis tik, netrukus iniciatyvą perėmę svečiai ėmė dominuoti aikštėje, savo vartininkui nebesuteikdami jokio darbo. Kauniečių bandymai tolimais perdavimais surasti savo puolėjus, buvo nesėkmingi.

Tuo metu Rodrigo Josviakis 15-ąją minutę šuoliu atrėmė Jeremy Manzorro smūgį iš baudos aikštelės prieigų. Legionierius iš Prancūzijos kėlė daug rūpesčių šeimininkų gynybos linijai. Netrukus jis puikiu slalomu per pusę aikštės įsiveržė į varžovų baudos aikštelę, kur trijų gynėjų pastangomis „Stumbrui“ pavyko apsiginti.

Sužaidus pusvalandį, „Sūduvą“ į priekį privalėjo išversti Ovidijus Verbickas, kuris, sulaukęs S. Kerlos galva numesto kamuolio, visiškai laisvas smūgiu iš kelių metrų pataikė į vartų skersinį.

40-ąją minutę R. Josviakiui teko šuoliu palydėti kamuolį, kai, stabdydamas E. Veliulio perdavimą, jo į savo vartus vos nenukreipė Andre Almeida. Tačiau, svečiams pakėlus kampinį, be priežiūros paliktas S. Kerla galva mušė tiksliai, pelnydamas įvartį penktosiose savo žaistose A lygos rungtynėse iš eilės.

Po pertraukos „Stumbras“ ėmė žaisti aktyviau. Nors I. Kardumui darbo ir toliau nebuvo, tačiau šeimininkai kur kas daugiau laiko praleisdavo varžovų aikštės pusėje, kėlė keletą kampinių, iš toli savo laimę pabandė Alexandre’as Kore.

Tuo metu savo vartų link atsitraukusi „Sūduva“ padvigubino persvarą 70-ąją minutę, kai antrąjį savo įvartį pelnė S. Kerla, kone identišku smūgiu galva kampinio metu po dar vieno Andro Švrljugos perdavimo.

Netrukus prie šeimininkų vartų kilo dar vienas gaisras, kurio metu už galvos griebėsi Aleksandras Živanovičius. Be priežiūros baudos aikštelėje likęs „Sūduvos“ gynėjas smūgiu apmaudžiai nepataikė į vartus.

Nors atrodė, kad svečiai kontroliuoja situaciją aikštėje, intrigą Kauno komanda sugrąžino 81-ąją minutę. Po gražios atakos į baudos aikštelę įkirtęs Lucas Villela tiksliu perdavimu surado A. Kore, kuris mušė tiksliai.

Mačo pabaigoje puikią progą pasižymėti gavo Marjanas Altiparmakovski. Prieš vartus iššokęs suvalkiečių puolėjas prasimetė kamuolį pro jį pasitikusį vartininką, bet tai padarė per stipriai, išleisdamas jį už galinės linijos.

Vis tik savo įvartį makedonas pelnė per arbitro pridėtą laiką. Greitos atakos metu E. Veliulis praleido progą smūgiui, tačiau atidavė kamuolį M. Altiparmakovskiui, kuris įsiveržė į baudos aikštelę ir pažeme mušė neatremiamai, įtvirtindamas komandos pergalę.