Šeštadienį Vokietijos taurės „DFB Pokal“ varžybų pirmajame etape pasismagino favoritės – Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“. Pirmoji varžovėms mušė penkis, antroji – keturis įvarčius.

„Bayern“ svečiuose 5:0 (1:0) sutriuškino trečiojoje pagal pajėgumą Vokietijos lygoje žaidžiančią „Chemnitzer“.

Du įvarčius pelnė Robertas Lewandowski (20, 60 minutės), po vieną – Kingsley Comanas (51 min.), Franckas Ribery (79 min.) ir Matsas Hummelsas (89 min.).

„Borussia“ 4:0 (2:0) įrodė savo pranašumą prieš iš mėgėjų sudarytą „Rielasingen-Arlen“.

„Hetriku“ pasižymėjo Pierre’as-Emerickas Aubameyangas, 41-ąją minutę realizavęs 11 metrų baudinį, o 55 ir 80 minutėmis įmušęs iš žaidimo.

Pirmąjį „Borussia“ tikslų smūgį atliko Marcas Bartra (12 min.).