24
Olivier Giroud (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lyga startavo uraganiniu puolimu. Penktadienį pirmosiose sezono rungtynėse Londono „Arsenal“ namie 4:3 (2:2) palaužė „Leicester City“.

24

Mačo pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais.

2-ąją minutę Hectoras Bellerinas atliko perdavimą centro link. Ten Mohamedas Elneny pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur pirmąjį „Premier“ lygos sezono tikslų smūgį atliko Alexandre’as Lacazette’as (1:1).

Šeimininkai persvara ilgai nesidžiaugė. 5-ąją minutę puikų perdavimą galva atliko Harry Maguire’as. Įvartį taip pat galva pelnė Shinji Okazaki (1:1).

Vėliau aktyvumu blykstelėjo „Arsenal“ puolėjas Danny Welbeckas, bet jam įmušti nepavyko. Skirtingai nei Jamie Vardy. „Leicester City“ snaiperis 29-ąją minutę pasižymėjo po puikaus Marco Albrightono perdavimo (1:2). Netrukus po panašios atakos netiksliai mušė S. Okazaki.

Atrodė, kad po pirmojo kėlinio priekyje bus „Leicester City“. Taip neįvyko 45+2 minutę sumaištimi prie „Leicester City“ vartų pasinaudojo Seadas Kolašinacas ir D. Welbeckas. Jie pirmieji suskubo prie po A. Lacazette’o smūgio atšokusio kamuolio. S. Kolašinacas atliko perdavimą, o D. Welbeckas pelnė įvartį (2:2).

Antrasis kėlinys vyko gana ramiai. Iki 56-osios minutės. Tada Riyadas Mahrezas perdavė kamuolį, o J. Vardy pelnė dar vieną įvartį (2:3).

Trims taškams keliaujant į „Leicester City“ taupyklę, „Arsenal“ stebuklingu būdu išsigelbėjo, o Lesterio futbolininkai liko be nieko. 83-ąją minutę po Granito Xhakos perdavimo iš gilumos rezultatą išlygino Aaronas Ramsey (3:3). 85-ąją minutę po dar vieno G. Xhakos perdavimo pergalę išplėšė kitas po keitimo pasirodęs futbolininkas – Olivier Giroud (4:3).