Prezidentė Seimui teikia S. Skvernelio kandidatūrą  (nuotr. Fotodiena.lt)

Prezidentė Seimui teikia S. Skvernelio kandidatūrą (nuotr. Fotodiena.lt)

Praėjusį ketvirtadienį įvykęs slaptas valstiečių lyderio R.Karbauskio, G.Kildišienės susitikimas su viešųjų ryšių kompanija, užminė ne vieną klausimą. Valstiečių frakcijos nariai tikina, kad šeštadienį vyksiančiame partijos suvažiavime, R.Karbauskis bus verčiamas atsakyti į kilusius klausimus. Taip pat paaiškinti ir savo asmeninį interesą susidariusioje situacijoje.

Valstietis V.Sinkevičius tikina, kad nenori, jog su jų partija būtų siejama prieš kelias savaites išėjusi buvusios parlamentarės G.Kildišienės knyga „Atvirai“.

Reikalauja atsakymų

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos seniūno pavaduotojas V.Sinkevičius tikina, kad aiškumo frakcijai trūksta.

„Šeštadienį Naisuose bus partijos tarybos posėdis. O tai tikrai yra aktualus klausimas, kurį partijos pirmininkas turėtų atsakyti į klausimus. Nes dabar mes visi frakcijoje perskaitome 50 antraščių spaudoje, visos skirtingos. Tai turbūt būtų gerai, kad pats pirmininkas imtų ir paaiškintų, kas ten įvyko, kokie buvo susitikimo tikslai“, - pasakoja V.Sinkevičius.

REKLAMA

Politikas taip pat viliasi, kad partijos pirmininkas, kaip spėjama, siejamas asmeniniais ryšiais su buvusia parlamentare G.Kildišiene, pasakys,

kokia yra partijos pozicija šiuo klausimu.

„Taip pat, kodėl yra veliama partija, frakcija. Ar tai turi kažką bendro, ar ne. Ir tikrai būtų sveika, jei būtų nubrėžtas brūkšnys, kad nei partija, nei frakcija neturi nieko bendro su ta knyga“, - tv3.lt naujienų portalui pasakoja politikas.

Jis patikino, kad kol kas partijos pirmininkas R.Karbaukskis su frakcija nekalbėjo. Visi remiasi jo pareiškimu socialiniame tinkle „Facebook“.

Reikia pažymėti ribas

Valstietis V.Sinkevičius taip pat teigia, kad R.Karbauskis kaip bendruomenės lyderis turi atsakyti į iškilusius klausimus. „Pas mus cenzūros nėra, klausimų, manau bus įvairių“, - tikina V.Sinkevičius.

Seimo narys sako, kad būtina užbrėžti lyderio asmeninių ir politinių interesų brūkšnį.

„Mes turime nuspręsti, kaip asmeninius ryšius, jei tokie yra, nors sakoma, kad jų nėra, atsieti nuo partijos. Nes aš nenorėčiau, kad viena ar kita knyga būtų populiarinama šios partijos reitingais, kurie ir taip žūsta akyse. Mano interesas yra toks, kad partija ar frakcija neturi nieko bendro su ta knyga. Čia reikia labai aiškiai užbrėžti brūkšnį. Ir kokiu būdu tai bus padaryta, tai turime visi kartu susisėdę pasikalbėti, kur sveikiausia tai atskirti“, - tikina V.Sinkevičius.

Paklaustas, kas bus, jei R.Karbauskis į klausimus neatsakys, politikas tikina, kad taip neatsitiks. „Jis atsakys, jis ne toks žmogus, kad į klausimus neatsakytų. Reikia pradėti nuo to, kad tas susitikimas buvo ir įvyko“, - naujienų portalui tv3.lt pasakoja V.Sinkevičius.

REKLAMA

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos spaudos konferencija „Politikos aktualijos“ (nuotr. Fotodiena.lt)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos spaudos konferencija „Politikos aktualijos“ (nuotr. Fotodiena.lt)

Ką čia veikia G.Kildišienė?

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos narys Povilas Urbšys, kuris šiai politinei partijai nepriklauso, nebuvo patenkintas ketvirtadienį įvykusiomis „slėpynėmis“. Jis tikina, kad yra būtina nurodyti, ką susitikime dėl partijos reikalų, veikė buvusi parlamentarė G.Kildišienė.

„Kalbėti, kad čia nėra asmeniniai reikalai Ramūno ir Gretos, nelabai yra logiška pagal tai į kurią pusę yra linkstama. Todėl tame susitikime tai ir turi būti paklausta. Nes jeigu vyksta susitikimas partijos vadovo su viešųjų ryšių įmone, tai kiek apie tai buvo informuota partijos vadovybė? Partija turi išsiaiškinti G.Kildišienės misiją komunikacijos srityje. Ir iš šių atsakymų pasimatys, ar partija tais atsakymais pasitenkins“, - pasakoja P.Urbšys.

Politikas taip pat tikina, kad rinkėjus dabar labiausiai žeidžia tai, kad juos laiko kvailiais.

„Nors visada atsiras elektoratas, kuris pateisins bet kokią situaciją. Bet mus kaip politinę jėgą rinko kaip kitokį pasirinkimą. Mes tą santykį tarp valdžios ir žmogaus ėmėme keisti. Bet kai yra elementari tokia situacija, dalis žmonių jaučia, kad juos laiko kvailiais. Ir tai žeidžia mūsų reputaciją“, - tikina Seimo narys.

Išbandymas partijai ir jos pirmininkui?

Seimo narys P.Urbšys teigia, kad atsakymai į frakcijai ir partijai kilusius klausimus bus išbandymas ir R.Karbauskiui. Ir tai parodys, kaip politinė jėga toleruoja asmeninių interesų iškėlimą virš politinio.

REKLAMA

„Manau, kad tai bus išbandymas pačiai partijai ir jos lyderiui. Jeigu partija pasitenkins tuo, kad tais atsakymais, kad vien dėl partijos aukojosi R.Karbauskis ir G.Kildišienė. Ir tai, kad žurnalistai ir piktos jėgos kaltos, nes bando iškreipti jų misiją. Tai tada atitinkamai žmonės ir spręs, kiek ta partija toleruoja asmeninio intereso iškėlimą virš partinio“, - tikina P.Urbšys.

Ramūnas Karbaukis ir Kęstutis Mažeika Seimo posėdžių salėje (nuotr. Fotodiena.lt)

Ramūnas Karbaukis ir Kęstutis Mažeika Seimo posėdžių salėje (nuotr. Fotodiena.lt)

Išskirtinis Ramūno dėmesys Gretai

„Visgi, norisi tikėtis, kad lyderis išdrįs pasakyti tiesą. Ir pripažinti savo kaltę, kad jo veiksmai pakenkia politinei jėgai. Ir jis turi aiškiai pasakyti, kiek jis gali atsiriboti nuo G.Kildišienės“, - tv3.lt naujienų portalui sako P.Urbšys.

Jo manymu, tai ką sako ir daro R.Karbauskis yra du nesuderinami dalykai.

„Nes tai, ką jis dabar daro dėl Gretos knygos, jis sako, kad R.Karbauskis yra ne prie ko. Bet visi jo veiksmai suponuoja, kad jis susijęs su ta knyga. Ir dar daugiau nurodo, kad susijęs ir su G.Kildišiene. Ir kad Ramūno dėmesys G.Kildišienei yra išskirtinis, ir tai daugiau ne partiniai reikalai. Tai kam reikia tai uždengti partija?“, - klausia P.Urbšys.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad praėjusį ketvirtadienį slaptas R.Karbauskio ir G.Kildišienės susitikimas su viena viešųjų ryšių kompanija sulaukė neeilinio žiniasklaidos dėmesio. Tai komentuodamas valstiečių lyderis kaltino neadekvatų žiniasklaidos susidomėjimą. Gynėsi ir „socialinio eksperimento“ sąvoka.

Jis neigė, kad susitikimas įvyko siekiant aptarti naujos G.Kildišienės knygos „Atvirai“, bet siekė sukurti komunikacijos strategiją. Kuri turėjo padėti įrodyti, kad R.Karbauskis asmeniškai, ar partiniais interesais neprisidėjo prie knygos išleidimo ar papopuliarinimo.

Jonas
2017-07-19 09:32:21
Gana jau Lietuva gedinti ! Galetu ir pats suprasti ! :(
Atsakyti
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB TV3 sutikimo draudžiama.

GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI
REKLAMA
Silva 2017-07-21 08:25:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nereikėjo lovos reikalų perkelti į seimą, o paskui dejuoti, kad "vargšus įsimylėjėlius" visi puola...    ATSAKYTI
žodis 2017-07-19 21:55:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Lietuvai jei jau reikia ko nors gėdintis, tai tik savo žmonių supuvimo. Senųjų laikų muslimai akmenimis užmėtydavo jiems nepatikusias moteris. O ką daro šiandieniniai Lietuvis krikščionys su Greta? Nieko nematę, bet jei turėtų akmenų, užmėtytų ją.   ATSAKYTI
Vytas 2017-07-19 16:41:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kalk prie sienos karbauski nepasakys,apeis aplink ir prie ko urbsys?!drasus ir tauta nori zinoti kas vyksta!kiek galima su tais klanais?!o karbauskis nepjaus sakos ant kurios sedi!   ATSAKYTI
PAVYDAS )? 2017-07-19 13:13:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pakeiskim vietomis personas . Vietoj Kildisienes pastatom Pitreniene ……… . Rezultatas KEISTUSI 360° kampu . Baisi SOVIETINE-KOMUNISTINE r a z b o r k e !

   ATSAKYTI
V. 2017-07-19 12:31:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nereikia Karbauskiui būti Mike melagėliu. Viskas akivaizdžiai matosi kad juos sieja ne tik darbiniai santykiai, mašina nuomoja fiktyviai ir pan. Meluoja kaip buratinas tik nosis neilgėja   ATSAKYTI
Ajajai 2017-07-19 11:05:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kaip suprantu Veryga uždraudė ne alkoholį, o moteris? Šįkart realiai neaišku ką netinkamo atliko Karbauskis, kad šitas cirkas iš žiniasklaidos pusės niekaip nesustoja? Ar čia urbšių kerštas, kad Greta į juos nežiūri? Nu man irgi tie urbšiai pobaisiai, tai ko gi Gretai turėtų atrodyti kitaip? Visą laiką buvau prieš valsiečius, be dabar jau norisi palaikyti Ramūną Karbauskį kaip žmogų, nes va šis perfomansas per žiniasklaidą yra tikrų tikriausios patyčios ir žmogaus teisių pažeidimas.    ATSAKYTI
Jonas 2017-07-19 09:32:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Gana jau Lietuva gedinti ! Galetu ir pats suprasti ! :(   ATSAKYTI
Tas 2017-07-19 09:30:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Be abejo, ziniasklaida yra nuteikta ir nusitekusi uzsipuldineti valstieciu partija ir asmeniskai Karbauski.Beda tame, kad Karbauskis pats ziniasklaidai pakisa peno taip elgtis ir svaigti.Pas Karbauski yra tik vienas kelias, jeigu pasiryzes Lietuvoje vykdyti pertvarkas.Tik partija, ir, tik Lietuvos reikalai.Arba, mylima moteris,ir, politines karjeros pabaiga, nusisalinimas nuo partijos vadovo ir frakcijos vadovo pareigu.   ATSAKYTI
koks 2017-07-19 08:52:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
koks tevas toks ir sunus karbauskiui reikalinga kildisienes imone per kuria galima neblogai pasipelnyti   ATSAKYTI
ukininkas 2017-07-19 08:37:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
kol ozio anukui neaplauzys raguciu tol Lietuvoje gyvenimo pagerejimo nera ko tiketis.   ATSAKYTI
Ln 2017-07-19 08:03:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nesuprantu,kodel pazeidziamos zmogaus teises!Jau zmogus nebegali susitikti su kuo nori.Turi aiskintis.Kodel persekioja urbsys zmogu.Jis dargi ne valstieciu partijos narys.Kokie urbsio slapti keslai pries Greta ar Garbauski.?Kur ziuri zmogaus teises ginantis pareigunai? Ar tokiu nera?Kur seimo nario nelieciamybe?Etikos komisija turetu apsvarstyti toki izulu urbsio elgesi.   ATSAKYTI
Tautinis kostiumas (nuotr. Fotolia.com)
 Nors Ramūno Karbauskio idėja aprengti visus vaikus tautiniais kostiumais žlugo, kai kurie šią idėją tęsia savaip. Šiaulių politikai užsimojo iš miesto biudžeto 70 000 ...
Renovacija (nuotr. tv3.lt)
 Taip, kaip kelininkus netikėtai užklumpa žiema, statybininkus, renovuojančius namus, užklumpa šildymo sezonas. Ir jau kone tradicija, kad kai kurie gyventojai šildymo ...
Ligoninė
Sveikatos apsaugos ministras žada, kad medikų piniginės papilnės kitų metų viduryje. Tačiau kiek laisvų pinigų algoms liks biudžete, Veryga nežino. Medikams nuolatiniai ...
Padangos (nuotr. Fotolia.com)
 Naktį vietomis jau spaudžiant šaltukui, vairuotojai skuba keisti vasarines padangas žieminėmis, tačiau kur dėti senas nusidėvėjusias padangas? Pasirodo, atsikratyti ...
Apdovanojimas (nuotr. Organizatorių)
 Jungtinėje Karalystėje vykusiose kasmetinėse tarptautinėse žvalgų vertinamosiose pratybose „Cambrian Patrol 17“ Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados ...
REKLAMA

Top Video

Prezidento rinkimai artyn, tačiau ir populiariausi politikai vis slapukauja
DABAR RODOMA
Prezidento rinkimai artyn, tačiau ir populiariausi politikai vis slapukauja
DABAR RODOMA
Keturmečio Matuko nužudymu įtariama vaiko motina ir Gediminas Kontenis nenustoja teismuose rengę cirkų
DABAR RODOMA
Sostinės pareigūnai nusprendė pamokyti rūkalius
DABAR RODOMA
Vilniaus barzdaskučių reklama sužavėjo pasaulį: feisbuke peržiūrėtas 6 milijonus kartų
DABAR RODOMA
Prilygsta stebuklui: Vilniaus ugniagesiai išgelbėjo krentančią moterį
DABAR RODOMA
Pareigūnai gaudo pažeidėjus, tačiau pamokos – trumpalaikės
DABAR RODOMA
Gedimino pilyje patyrė siaubą: buvo baisu, kad neišsitrauktų bombos
DABAR RODOMA
Išvydusi vaizdą kapinėse panevėžietė griebėsi už galvos
DABAR RODOMA
Šio rudens stiliaus naujovės, kurias turi įsidemėti visos moterys
DABAR RODOMA
Lietuvos sinoptikai skelbia, kad iškris pirmosios snaigės

Televizija

Į viršų