29
Lina Batulevičiūtė (nuotr. Fotodiena/Eglė Mačiulskytė)

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo starte driokstelėjo Lina Batulevičiūtė. Mažai žinoma 27-erių lietuvė fechtavimo rungtyje laimėjo 24 kovas iš 35 ir surinko 244 taškus. Ji bendrojoje įskaitoje penkta!

29

Ketvirtadienį puikiai pasirodė ir 22-ejų Ieva Serapinaitė. Ji triumfavo 21-oje kovoje, pelnė 226 taškų ir yra septinta.

Prasčiau sekėsi Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei. 33-ejų olimpinė čempionė fechtavimo rungtį baigė 21-a tarp 36-ių dalyvių. Lietuvė laimėjo 17-a kovų ir surinko 202 taškus.

Fechtavimo rungtyje triumfavo vengrė Tamara Alekszejev (28/7, 268 taškai). Antra – italė Francesca Tognetti (26/9, 256 tšk.), trečios – korėjiete Kim Sun-woo ir vokietė Lena Schoeneborn (25/10, 250 tšk.).