17
Portugalija – Meksika (nuotr. SCANPIX)

Antroji Konfederacijų taurės turnyro diena prasidėjo atkaklia ir gražia Portugalijos akistata su Meksika. Europos čempionai po įtemptos kovos neįveikė Meksikos, rezultatas – 2:2.

17

Rungtynių pradžia buvo intensyvi, komandos daug kūrė, o Pepe 21-ąją minutę mušė įvartį. Tačiau teisėjas pasinaudojo vaizdo įrašo peržiūros galimybe ir, pasikonsultavęs su kolega, įvarčio neįskaitė.

Vis dėlto portugalai sugebėjo išsiveržti į priekį. 34-ąją minutę Cristiano Ronaldo nepagailėjo perdavimo Quaresmai, kuris pergudravo vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Meksika nesutriko ir jau 42-ąją minutę rezultatą išlygino. Carlosas Vela atliko puikų perdavimą, o Chicharito griūdamas galva nukreipė kamuolį į vartus.

Antrajame kėlinyje progų buvo, tačiau mažiau nei pirmoje pusėje. Portugaliją vėl į priekį išvedė Cedricas, kuris varžovų vartininką nuginklavo jau pačioje susitikimo pabaigoje (86 minutę).

Bet, kaip paaiškėjo vėliau, tai nebuvo pabaiga. Hectoras Moreno po kampinio kamuolį į vartus nukreipė nuo virpsto ir išplėšė lygiąsias.