Ispanijos taurę („Copa del Rey“) laimėjo „Barcelona“. Ji turnyro finale šeštadienį Madrido Vicente Calderono stadione 3:1 (3:1) nugalėjo „Deportivo Alaves“.

Visi įvarčiai pelnyti pirmojo kėlinio pabaigoje. 30-ąją minutę „Barcelona“ į priekį išvedė Lionelis Messi. 33-ąją minutę rezultatą išlygino Theo Hernandezas.

Barselonos futbolininkams pergalę atnešė paskutinės pirmosios rungtynių dalies minutės. 45-ąją minutę įmušė Neymaras, 45+3 – Paco Alcaceras.

PSG į viršų kėlė Prancūzijos taurę. Paryžiaus futbolininkai pačioje mačo pabaigoje, 91-ąją minutę, palaužė Angers SCO – 1:0 (0:0).

91-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė patyręs senegalietis Issa Cissokho.