Paaiškėjo visi pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalio dalyviai. Prie Suomijos ir Rusijos rinktinių prisijungė Kanados bei Švedijos komandos.

Kanadiečiai iš tolimesnės kovos pašalino pirmenybių šeimininkus – vokiečius. Šiaurės Amerikos atstovai laimėjo 2:1 (1:0, 1:0, 0:1).

Kanados rinktinė į priekį pabėgo pirmojo kėlinio pabaigoje. 18-ąją minutę pavyko pasinaudoti kiekybiniu pranašumu. Įvarčio autorius – Markas Scheifele.

Svečiai skirtumą padvigubino 39-ąją minutę. Mike’as Mathesonas metė į vartus, ritulį atmušė vartininkas, bet pirmasis prie ritulio suskubo Jeffas Skinneris.

54-ąją minutę Kanados rinktinė turėjo kiekybinę persvarą, bet Vokietijos komanda surengė puikią kontrataką. Jos smaigalyje po puikaus Christiano Ehrhoffo perdavimo atsidūręs Yannicas Seidenbergas neklydo.

Kanadiečiai į vartus metė 50 kartų, vokiečiai – 20.

Kanados rinktinė pusfinalyje susitiks su Rusijos komanda.

Švedai tarp keturių stipriausių ekipų žengė 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) nugalėję šveicarus.

Pirmasis kėlinys baigėsi 1:1. 5-ąją minutę pasižymėjo švedas Nicklas Backstromas, 13-ąją – šveicaras Gaetanas Haasas.

Švedijos rinktinė viską išsprendė per likusius du trečdalius. 34-ąją minutę tikslus buvo Williamas Nylanderis, 44-ąją – Alexanderis Edleris.

Švedai pusfinalyje susitiks su suomiais.