Per penktąsias NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes didysis krepšinio pasaulis atkreipė dėmesį į Čikagos „Bulls“ minučių pertraukėlės, kurioms dažnai vadovavo traumuotas komandos įžaidėjas Rajonas Rondo.

Kol tikrasis vyriausiasis komandos treneris Fredas Hoibergas šiame sezone su „Bulls“ žvaigždėmis nesusitvarko, minučių pertraukėlių metu iniciatyvos imasi R. Rondo. Jo patarimų bei pastabų įdėmiai klauso ir ryškiausios Čikagos ekipos žvaigždės – Dwayne’as Wade’as bei Jimmy Butleris.

R. Rondo „Bulls“ atkrintamosiose negali padėti dėl lūžusio nykščio.

Serijoje 3:2 pirmauja buvusi R. Rondo ekipa Bostono „Celtics“. Ji pralaimėjo pirmąsias dvejas rungtynes namie – 102:106 ir 97:111. Tačiau Bostono krepšininkai atsitiesė dvejuose mačuose svečiuose – 104:87 bei 104:95. Penktasis serijos susitikimas Bostone taip pat baigėsi „Celtics“ pergale – 108:97.