FA taurės pusfinalyje susitiko dvi Londono komandos, kurios pirmauja ir „Premier“ lygoje. Aukščiau Anglijos čempionate esantis Londono „Chelsea“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą ir nugalėjo „Tottenham Hotspur“ 4:2.

Pirmasis įvartis krito jau 5-ąją minutę, jį gražiu baudos smūgiu į vartininko kampą pelnė Willianas.

Svarstykles išlygino Harry Kane`as (18`), kuris po perdavimo į baudos aikštelę kamuolį išradingai nukreipė galva.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą į „Tottenham Hotspur“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį realizavo tas pats Willianas (43`).

Iškart po pertraukos rezultatą vėl lygino „gulbės“ Dele Alli (52`). Jis pasinaudojo puikiu perdavimu iš gilumos ir griūdamas nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Edenas Hazardas vėl išvedė savo ekipą į priekį (75`), kai po kampinio surado atšokusį kamuolį ir galingu smūgiu į vartų kampą nuginklavo varžovų vartininką.

Neįtikėtinai tašką šiose rungtynėse padėjo Nemanja Matičius (80`), kuris iš labai toli nuo skersinio paleido tiesiog netraukiamą bombą.

Rungtynes „Wembley“ stadione stebėjo net 86 tūkst. žiūrovų.