30
Niujorko „Knicks“ – Detroito „Pistons“ (nuotr. SCANPIX)

Mindaugas Kuzminskas rungtynių starto penkete nepradėjo, tačiau žaidė nemažai, o Niujorko „Knicks“ namuose 109: 95 (34:36, 30:23, 25:15, 20:21) nugalėjo Detroito „Pistons“ krepšininkus.

30

Po traumos ant parketo sugrįžo Carmelo Anthony, tačiau puolėjas iš Lietuvos vis tiek žaidė net 22 minutes, per kurias surinko 5 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit.), 4 rezultatyvius perdavimus, 1 perimtu kamuoliu, klaida ir 2 taisyklių pažeidimais.

Būtent keturi rezultatyvūs perdavimai ir yra pakartotas Mindaugo Kuzminsko sezono rekordas.

Priminsime, kad pieš tai vykusiame mače su San Antonijaus „Spurs“ Kuzia pelnė net 19 taškų ir pakartojo rezultatyvumo rekordą, o dar vienomis rungtynėmis anksčiau atkovojo 8 kamuolius.

Šiose rungtynėse svečiai pirmavo pusantro kėlinio, tačiau tada į priekį išsiveržę „Knicks“ varžovams apie pergalę pasvajoti nebeleido.

Derrickas Rose`as nugalėtojams pelnė 27 taškus, 25 pridėjo Kristaps Porzingis, 21 surinko po traumos grįžęs Carmelo Anthony.

Varžovų gretose Marcusas Morrisas surinko 20, Ish Smithas pelnė 15, o Tobias Herrias ir Kentaviousas Codwellas-Pope`as – po 12 taškų.