24
Ispanija – Izraelis 4:1 (nuotr. SCANPIX)

Penktadienį pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynėse didžiausią pergalę iškovojo Ispanijos rinktinė. Ji namie 4:1 (2:0) nugalėjo Izraelio futbolininkus.

24

Ispanai po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0. Šeimininkus 13-ąją minutę į priekį išvedė Davidas Silva (1:0), per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pasižymėjo Vitolo (2:0).

51-ąją minutę varžovų triuškinimą pradėjo Diego Costa (3:0).

76-ąją minutę garbės įvartį pelnė Lioras Refaelov (1:3).

Paskutinį tašką rungtynėse padėjo Isco, įmušęs 88-ąją minutę. (4:1).

Tris įvarčius į Lichtenšteino vartus pelnė makedonai. Jie varžovus nugalėjo svečiuose.

43-ąją minutę pasižymėjo Bobanas Nikolovas (1:0), 68-ąją (2:0) ir 73-ąją (3:0) minutėmis – Ilija Nestorovski.

Italai namie 2:0 (1:0) pranoko albanus.

12-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Daniele De Rossi (1:0). 71-ąją minutę įvartį pridėjo Ciro Immobile (2:0).

Austrai tokiu pat rezultatu namie įveikė Moldovos futbolininkus.

75-ąją minutę pasižymėjo Marcelis Sabitzeris (1:0), 90-ąją – Martinas Harnikas (2:0).

Islandai 2:1 (2:0) svečiuose palaužė Kosovo komandą.

25-ąją minutę įvartį pelnė Bjornas Sigurdarsonas (1:0). 35 minutę 11 metrų baudinį realizavo Gylfi Sigurdssonas (2:0).

Kosovo viltis 53-ąją minutę buvo atgaivinęs Atdhe Nuhiu (1:2).

Kroatai savo aikštėje 1:0 (1:0) nugalėjo ukrainiečius. Pergalingą įvartį 38-ąją minutę įmušė Nikola Kaliničius.

Airijos ir Velso rinktinių rungtynės baigėsi be įvarčių.