Jonas Mačiulis buvo naudingas, o jo atstovaujama Madrido „Real“ svečiuose 79:73 (19:20, 18:17, 21:17, 21:19) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“. Pergalė Ispanijos komandai leido grįžti į Eurolygos lyderės poziciją.

Rungtynės vyko permainingai. Praktiškai iki 27-osios minutės, su minimaliomis pertraukomis, pirmavo „Olympiacos“. Tiesa, nedaug. Didžiausias pranašumas – aštuoni taškai (18:10 – 8 minutė).

Vėliau „Real“ įjungė aukštesnę pavarą ir nutolo. 37-ąją minutę komandas skyrė devyni taškai – 72:63.

„Real“ dvitaškius metė 60 procentų taiklumu (24/40). Tiesa, ispanai po savuoju krepšiu leido varžovams atkovoti 21 kamuolį.

Nugalėtojams po 21 tašką pelnė Sergio Llullas (6/13 dvitaškių, 9 išprovokuotos pražangos, 5 rezultatyvūs perdavimai) ir Anthony Randolphas (7/8 dvit., 5 atkovoti kamuoliai).

„Olympiacos“ gretose išsiskyrė Nikola Milutinovas (18 taškų, 5/6 dvit., 6 išpr. praž.).

J. Mačiulis rungtynes pradėjo starto penkete, žaidė 19 minučių. Lietuvio sąskaitoje – septyni taškai, keturi atkovoti kamuoliai. Puolėjas surinko 13 naudingumo balų.

„Real“ (21 pergalė / 7 pralaimėjimai) grįžo į Eurolygos viršūnę. Tiek pat laimėjimų ir nesėkmių turi Maskvos CSKA. „Olympiacos“ (19/9) – trečia.