30
Turkija – Suomija 2:0 (nuotr. SCANPIX)

2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyras penktadienį Europoje startavo rungtynėmis Turkijoje ir Gruzijoje. Turkai šventė pergalę, gruzinai pralaimėjo.

30

Turkai Antalijoje 2:0 (2:0) nugalėjo suomius.

Šeimininkai viską išsprendė rungtynių pradžioje. 9-ąją ir 13-ąją minutėmis kamuolį į vartus nukreipė Cenkas Tosunas.

Turkijos rinktinė (8 taškai) I grupėje užima trečiąją poziciją. Suomijos komanda (1 tšk.) – paskutinė, šešta.

Serbai Tbilsyje pirmieji praleido įvartį, bet sugebėjo atsitiesti ir 3:1 (1:1) pranoko gruzinus.

Šeimininkai varžovus pasitiko nokdaunu. 6-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Nika Kacharava (1:0).

Serbai gruzinus „pavaišino“ įvarčiu į rūbinę. 45-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Dušanas Tadičius (1:1).

Gruzijos rinktinė po pertraukos nebeatsigavo. 64-ąją minutę įmušė serbas Aleksandaras Mitrovičius (2:1), 86-ąją – Mijatas Gačinovičius (3:1).

Serbijos rinktinė (11 taškų) pirmauja D grupėje. Gruzinai (2 tšk.) – priešpaskutiniai, penkti.