Penktadienis Eurolygoje prasidėjo Maskvos CSKA pergalė. Maskviečiai Rusijos derbyje Kazanėje 85:74 (25:18, 19:15, 30:24, 17:11) nugalėjo vietos „Unics“. Kazanėje nuo rungtynių pradžios šeimininko svečiai. Jie 3-ąją minutę pirmavo 6:0. Vėliau – 10:5.

CSKA dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą – 17:7 (7 minutė).

„Unics“ prabudo ketvirčio pabaigoje, laimėjusi atkarpą 7:0 (16:19 – 9 min.). CSKA po pirmojo kėlinio buvo priekyje 25:18.

Antrasis kėlinys vyko permainingai, bet per jį CSKA dar labiau padidino savo atotrūkį – 44:33.

Svečiai po pertraukos dominavo dar užtikrinčiau. Maskvos komandos pranašumas trečiojo ketvirčio pabaigoje pasiekė rekordinę ribą – 20 taškų (72:52).

„Unics“ paskutiniajame kėlinyje aptirpdė deficitą, bet to buvo maža.

CSKA tritaškius metė 43 procentų taiklumu (9/21). Šeimininkai nuo baudų metimų linijos atakavo 17 kartų, svečiai – 30. „Unics“ atliko 22 rezultatyvius perdavimus, CSKA – 26.

22 taškus prie pergalės pridėjo Nando De Colo. Jis atkovojo penkis kamuolius. 12 taškų ir 12 atkovotų kamuolių – Milošo Teodosičiaus sąskaitoje.

„Unics“ neišgelbėjo 17 Keitho Lngfordo (5 klaidos), 16 Atono Ponkrašovo (5/12 dvitaškių, 7 rezultatyvūs perdavimai) ir 14 Artsiomo Parakhouskio (6/9 dvit., 8 atkovoti kamuoliai) taškų.

CSKA (21 pergalė / 7 pralaimėjimai) pirmauja Eurolygoje. „Unics“ (7/21) – priešpaskutinė, 15-a.