Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ ekipa namuose pirmavo beveik visą rungtynių laiką ir nugalėjo Indianos „Pacers“ klubą 116:91. Prie pergalės solidžiai prisidėjo ir aukštaūgis iš Lietuvos. Donatas Motiejūnas keletą gautų minučių išnaudojo produktyviai.

Toronto ekipa nuo varžovų atitrūko jau pirmojo kėlinio viduryje, o prie to solidžiai prisidėjo ir JV. Jis antroje kėlinio pusėje pašokdino varžovą, varžėsi po krepšiu ir įdėjo su pražanga.

Tai – ne vienintelis lietuvio epizodas, kuris pateko į rungtynių santraukas. Jonas Valančiūnas puikiai rinko kamuolius ir svariai prisidėjo prie ankstyvo rungtynių lūžio.

Iš viso JV per 23 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 13 kamuolių bei triskart pažeidė taisykles. Tiesa, jis nerungtyniavo ketvirtajame kėlinyje.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 22 taškus pelnęs DeMare`as DeRozanas (9/19 met.) antras pagal rezultatyvumą buvo Serge`as Ibaka, kuris surinko 16 taškų ir nusiėmė 5 kamuolius.

„Pacers“ ekipos neišgelbėjo 18 taškų pelnęs Paulas George`as, po 16 surinko Thaddeusas Youngas ir Jeffas Teague.

Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas Minesotos „Timberwolves“ ekipą namuose vijosi net tris su puse kėlinio, tačiau tada perlaužė rungtynes ir šventė pergalę 123:109.

Antrąją rungtynių pusę „Pelicans“ laimėjo net 75:55.

Donatas Motiejūnas ant parketo praleido 6 minutes ir pelnė 4 taškus bei blokavo metimą.. Galėjo taškų kraitis būti ir pilnesnis, tačiau abu lietuvio baudų metimai skriejo pro šalį.

Daugiausiai taškų „pelikanams“ pelnė Anthony Davisas, jis sumetė 28-is ir atkovojo 12 kamuolių. 22 pelnė Jordanas Crawfordas, 21 pridėjo Jrue Holiday.

„Timberwolves“ ekipai net 33 taškus pelnė Karlas-Anthony Townsas, 25 surinko Andrew Wigginsas. Puikiai komandos draugų ieškojęs Ricky Rubio atliko 14 rezultatyvių perdavimų, prie to pridėjo ir 10 taškų.