Lietuvė laimėjo auksą Minske

Imtynininkė Kamilė Gaučaitė iškovojo aukso medalį tarptautiniame moterų imtynių turnyre Minske.

Prieš pusmetį Kamilė iškovojo bronzą Tbilisyje vykusiame Europos jaunių čempionate ir po sėkmės Gruzijoje Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinė toliau nemažina apsukų ir skina pergales įvairiuose turnyruose. Savaitgalį Baltarusijos sostinėje vykusiame prestižiniame imtynių turnyre triskart olimpinio čempiono Aleksandro Medvedžio prizams laimėti kaunietė įveikė keturias varžoves iš Latvijos, Ukrainos ir Baltarusijos ir užėmė pirmą vietą svorio kategorijoje iki 70 kilogramų. Svoryje kovojo 20 imtynininkių.

Kitose svorio kategorijose Auksė Rutkauskaitė (65 kg) užėmė septintą, Vestina Danisevičiūtė (43 kg) devintą, o Viktorija Augustauskaitė (56 kg) dešimtą vietas. Tarptautiniame turnyre Minske kovojo 460 imtynininkių iš 11 valstybių.