Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionė Marijampolės „Sūduva“ antrąjame čempionato etape iškovojo antrąją pergalę. Marijampolietės antrą kartą per dvi dienas įveikė Odesos „Interkhim“ komandą rezultatu 73:47 (20:12, 16:10, 22:11, 15:14).

Vakar „Sūduva“ įveikė savo varžoves rezultatu 73:60.

Tai buvo jau antroji „Sūduvos“ pergalė antrajame etape, kuri priartino marijampolietes prie BWBL finalinio ketverto.

„Sūduva“ savo varžoves parbloškė jau pačioje rungtynių pradžioje – spurtas 12:0 ir „Interkhim“ komanados vyr. trenerė Irina Šipakina prašo minutinės pertraukėlės. Po jos ukrianietės šiek tiek stabilizavo padėtį ir po pirmojo kėlinio atsiliko jau tik 12:20, o prieš didžiąją pertrauką „Sūduva“ jau turėjo dviženklį pranašumą.

Po didžiosios pertraukos „Sūduva“ dar kartą galingai spurtavo. Po marijampoliečių šturmo 15:0 „Sūduva“ jau triuškino savo varžoves – 57:28.

Per likusį laiką ukrianietės taip ir nesugebėjo atkurti intrigos ir turėjo antrą kartą pripažinti Marijampolės „Sūduvos“ pranašumą.

„Sūduva“: Greta Tamašauskaitė ir Ieva Kazlauskaitė po 13, Rita Milieškienė 11, Kateryna Dobrikova 9.

„Interkhim“: Julija Musijenko 13, Marija Kovtun 12, Kristina Karp 6.

Marijampolės „Sūduvos“ komandai antrajame etape dar liko dvejos rungtynės prieš Gardino „Olimpiją“.

Čempionėms, norint patekti į BWBl finalinį ketvertą, pakanka vos vienos pergalės.