Europos jaunių (iki 18 metų) čempionate sužaidus paskutines grupių etapo rungtynes paaiškėjo visos ketvirtfinalio poros. Lietuviai paskutinėse rungtynėse per pratęsimą įveikė Izraelio ekipą 94:88 ir C grupėje užėmė pirmą vietą, nes Latvijos ekipa nugalėjo Bosnijos ir Hercegovinos komandą didesniu nei 7-ių taškų skirtumu. Tiesa latviams to neužteko ir jie liko už ketvirtfinalio borto.

Rimanto Grigo auklėtiniai antradienį, turnyro ketvirtfinalyje jėgas išmėgins su Rusijos krepšininkais, kurie D grupės kovas baigė antroje vietoje. Rungtynių pradžia 15 valandą 15 minučių.

Pirmadienį visos komandos turės laisvą dieną.

Europos jaunių čempionate komandos kovoja ne tik dėl medalių, bet ir kelialapių į 2017 metų devyniolimečių pasaulio čempionatą. Į jį pateks penkias pirmąsias vietas užėmusios ekipos.