Neįtikėtina, kaip šis mažylis atrodo dabar

Anja Ringgren Loven sulaukė tarptautinės bendruomenės palaikymo ir apdovanojimo. Moteris, kuri išgelbėjo dviejų metų berniuką, buvo pripažinta kaip labiausiai įkvepiantis pasaulio žmogus, rašoma „The Independent“.

Neįtikėtina, kaip šis mažylis atrodo dabar (nuotr. Instagram)
34

Anja yra Danijos pagalbos darbuotoja, kuri pateko į sąrašą žmonių, kuriame dar galima rasti 99 pavardes. Ši moteris išgelbėjo berniuką iš Nigerijos, kuris beveik mirė nuo troškulio ir bado. Užfiksuotas kadras, kuriame moteris jam duoda vandens. Vėliau ši moteris nusprendė įsivaikinti berniuką.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtina, kaip šis mažylis atrodo dabar

Moteris šiomis dienomis labai dažnai dalija interviu. Vieno iš jų metu ji prisiminė tą dieną, kai pamatė berniuką iš nuotraukos.

REKLAMA

„Jis buvo visai mažylis. Jo visas kūnas buvo sušalęs“, - sakė ji.

„Tapau motina prieš 20 mėnesių ir pagalvojau apie savo pačios sūnų, būtent tada, kai pamačiau tą berniuką. Tą akimirką suvokiau, kad turiu stengtis išsaugoti jo gyvybę. Turiu kautis visomis savo jėgomis“, - susijaudinusi kalbėjo moteris.

Taigi 2016 metais Anja Ringgren Loven tapo labiausiai įkvepiančiu metų žmogumi.

„Ji yra mums visiems tarsi pavyzdys. Anja deda visas pastangas tam, kad padėtų tėvų neturintiems vaikams. Kai ji mato badaujančius ir nuvargusius vaikus, visada nori jiems padėti“, - sakė dar vienas savanoris, dirbęs kartu su Anja.

Antroje vietoje šiame sąraše atsidūrė kadenciją baigiantis Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Barackas Obama. Kiek netikėta, tačiau trečiojoje vietoje matome aktorę Charlizę Theron. Ketvirtas – popiežius Pranciškus, o galiausiai penketuką užbaigia Leonardo Dicaprio.

Žurnalas „Ooom“, kuris ir sudarė šį labiausiai įkvepiančių žmonių sąrašą, yra leidžiamas Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje visiškai nemokamai.

Visą sąrašą galite pamatyti http://www.ooom.com/ooom100/


Rašyti komentarą...
M
Mc
2016-12-12 13:04:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei tau negaila tokiu vaiku, koki matai sioje foto - toli dar tau iki bezdziones
Atsakyti
0

A
Ana
2016-12-12 12:00:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didelė pagarba šiems žmonėms, nes mūsų kraujas, nesvari yra odos spalva, visų vienodas. Ačiū Dievui, kad yra dar pasaulyje tokių Žmonių. Kad jų būtų kuo daugiau.

Atsakyti
0

p
pikts
2016-12-13 13:32:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekaip nesuprantu-sitiek metu sitie negrai niekaip nesugeba savimi pasirupinti,gal jau per daug baltieji kisasi ten kur jiems nereikia,juk Afrika visada buvo pilna negru,net ir senoveje jie juk neismire gyvendami tokiom salygom?O dabar tik ir ziuri labdaru,nes jau seniai ismoko tingeti ir laukti kol kas nors ka nors atves.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų