Nyderlanduose vykstančių 12-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Eneco Tour“ (2.UWT kategorija) antrajame etape – 9,6 km pavienio starto lenktynėse – antradienį lietuvis Ramūnas Navardauskas („Cannondale - Drapac“) užėmė 12-ą vietą.

Nugalėjo australas Rohanas Dennisas (BMC). Jis distanciją įveikė per 10 min. 48 sek. (vid. greitis – 53,333 km/h). R.Navardauskas nugalėtojui pralaimėjo 19 sek.

28-erių metų Lietuvos dviratininkas pranoko šios rungties Londono olimpinių žaidynių vicečempioną ir triskart pasaulio čempioną vokietį Tony Martiną („Etixx - Quick Step“, +20 sek.; 13 vieta) ir Rio de Žaneiro olimpiados vicečempioną olandą Tomą Dumouliną („Giant - Alpecin“, +20 sek.; 14 vieta).

Ignatas Konovalovas (FDJ, +34 sek.) užėmė 49-ą, o Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“, +40 sek.) – 57-ą vietas.

Varžybų lyderiu tapo R.Dennisas. R.Navardauskas bendrojoje įskaitoje yra 12-as, I.Konovalovas – 49-as, o G.Bagdonas – 56-as.

Iš 176 lenktynes pradėjusių dviratininkų klasifikuoti 175. Septynių etapų lenktynės baigsis sekmadienį.