Pietų Korėjoje vykstančiame ATP „Challenger Tour“ serijos „Gwangju Open“ tarptautiniame vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 50 tūkst. JAV dolerių, trečią pergalę iš eilės iškovojo bei į vienetų varžybų pusfinalį pateko Lietuvos rinktinės lyderis Ričardas Berankis.

Turnyro favoritu laikomas 25-erių lietuvis, kuris pajėgiausių pasaulio tenisininkų ATP reitinge užima 80-ą vietą, penktadienį vienetų varžybų ketvirtfinalyje per 70 minučių dvejuose setuose – 6:4, 6:2 – nugalėjo 22-ejų Hongą Chungą (ATP–853).

Vienetų varžybų šešioliktfinalyje dar pirmadienį Lietuvos tenisininkas 6:3, 6:1 sutriuškino 27-erių metų australą Gregą Jonesą (ATP–801), o trečiadienį aštuntfinalyje 6:4, 6:0 įveikė aštuoniolikmetį korėjietį Sooną Woo Kwoną (ATP–507).

33 ATP reitingo taškus bei 2510 dolerių čekį užsitikrinusio R. Berankio varžovu pusfinalyje bus ketvirtoji raketė 24-erių kinas Di Wu (ATP–152), kuris penktadienį ketvirtfinalyje 6:1, 6:3 privertė pasiduoti septyniolikmetį korto šeimininką Duckhee Lee (ATP–211).

Kitą vienetų varžybų pusfinalio porą sudarys šeštas pagal skirstymą slovėnas Grega Žemlja bei antroji raketė Tatsuma Ito. Kartu su pagrindiniu prizu turnyro vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 90 ATP reitingo taškų bei 7200 dolerių čekis.