Už milijoną eurų parduodamame sklype Vilniuje – du paslaptingi gaisrai

Vilniaus centre du kartus degė namas – naktį sudegė stogas, ryte vėl užsidegė siena. Name glaudėsi nemažai benamių – nukentėjo viena moteris. Gaisro aplinkybės neaiškios, žmonės dėsto versijas, esą nelaimė neatsitiktinė, mat sklypas esą priklauso vieno žinomo politiko žentui, statysiančiam čia daugiabutį.

Gaisras nusiaubė namą šalia Rinktinės ir Trimitų g. sankryžos nuotr. Broniaus Jablonsko
13

Kaip liepsnoja namas Vilniuje netoli Kalvarijų turgavietės, nufilmavo nelaimės liudininkai. Name, kuriame kažkada buvo socialiniai būstai, glaudžiasi asocialūs asmenys. Šnipiškių medinukas užsidegė antradienį prieš vidurnaktį. Gyventojai padedami kaimynų spėjo išbėgti, tris teko išvesti. Ugniagesių duomenimis, nukentėjo viena moteris – ją medikai išvežė į ligoninę. Po vidurnakčio plintančią ugnį pavyko sustabdyti.

REKLAMA

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Už milijoną eurų parduodamame sklype Vilniuje du paslaptingi gaisrai

Medinio pastato stogas sudegė ir įgriuvo, išdegė beveik visas vidus, namo šone dar liko vienas butukas.

Ugniagesiams pavyko išsaugoti gretimame sklype vos per kelis metrus stovintį namą. O naktį beveik sudegęs tas pats namas dar kartą užsidegė rytą.

Čia bus statomas daugiabutis, o benamių namas trukdo. Vienas vyriškis tikino, kad šioje vietoje sklypą esą įsigijo turtingas vieno prieštaringai vertinamo politiko žentas. Kiti gi tikina, kad tai tik išgalvotos sąmokslo teorijos.

18 arų sklypas, kuriame sudegė namas, šiuo metu iš tikrųjų yra parduodamas už kiek daugiau nei milijoną eurų. Sklypą pardavinėjantis asmuo TV3 Žinias tikino, kad šis nekilnojamasis turtas nėra kaip nors susijęs su žmonių paminėtu įtakingo politiko žentu ar šeima. Kam priklauso sklypas, jis nepanoro atskleisti. Pardavėjas aiškino apie gaisrą sužinojęs tik paskambinus žurnalistui. Dėl ko kilo gaisras, ugniagesiai dar aiškinasi. Viena iš versijų, jį galėjo sukelti patys gyventojai.

Šis namas jau pažymėtas nelaimėmis ir nusikaltimais – šiame name nuo alkoholio surogatų mirė ne vienas žmogus, o prieš pusantrų metų čia net nužudytas žmogus. Vidury dienos į namą įbėgę keli jaunuoliai ėmė daužyti ir badyti gyventojus, į koją perdurtas pusamžis vyras mirtinai nukraujavo, dar vienas subadytas vyriškis išvežtas į ligoninę. Kelis visai girtus liudininkus policijai teko vežti išblaivyti, nes jų nebuvo įmanoma apklausti. Dėl nužudymo dar tą pačią dieną kitoje vietoje buvo sulaikyti trys įtariamieji – jauni vyrai.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų