Erica Jennings pristatė itin erotišką eurovizinės dainos versiją

Kai į porą sueina du muzikantai, jau iš karto aišku, kokį bendrą pomėgį turės. Nenuostabu, kad už Jurgio Didžiulio ištekėjusi Erica Jennings namuose gali mėgautis gitaros garsais ir pati sulig jais uždainuoti. Lygiai taip nutiko porai Kolumbijoje švenčiant vestuvių metines.

Erica Jennings (nuotr. YouTube)
22

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Erica Jennings lips ant gėjų naktinio klubo scenos

Trumpam į Jurgio Didžiulio gimtinę užsukę įsimylėjėliai nusprendė išnaudoti šiltą orą šeimyniškos šventės proga pora nufilmavo ir pristatė kitokią Ericos Jennings kurtos dainos „Leading me home“ versiją. Kūrinys, kuris šiuo metu yra vadinamas vienu iš realiausių nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos nugalėtojų.

Erica Jennings (nuotr. YouTube)

„Mano vyras pamanė, kad būtina turėti šiek tiek intymesnę akustinę „Eurovizijos“ atrankos kūrinio versiją. Todėl jis su vaikais suveikė kamerą, uždegė žvakes ir visa kita. Pasimėgaukite!“, – besidalindama romantiška kūrinio versija „Youtube“ rašė Erica Jennings.

Vasario 10 dieną pora švenčia jau devintąsias santuokos metines. Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis aukso žiedus sumainė 2007-aisiais, Kolumbijoje. Pora susituokė po dviejų metų draugystės. Per dešimt bendro gyvenimo metų šeima susilaukė trijų vaikų – Prano, Emilijaus ir Antano.


Rašyti komentarą...
D
Daiva
2016-02-10 23:27:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grazu.Svelnu.Romantiska:)
Atsakyti
-1

k
koka kola
2016-02-11 00:38:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
bjauru, jibaniska, balvoniska
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų