Pergalingai Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų teniso turnyrą "Trofeul CJ Vrancea" Rumunijoje baigė ir absoliučiu nugalėtoju tapo 23-ejų metų Laurynas Grigelis.

Lietuvos tenisininkas, kuris pajėgiausių pasaulio žaidėjų klasifikacijoje užima 358-ą vietą, išvakarėse dėl lietaus į sekmadienį nukeltame vienetų finale 6:4, 6:3 nugalėjo 19-metį argentinietį Mariano Kestelboimą (ATP-892).

Kartu su pagrindiniu prizu L. Grigeliui atiteko 27 ATP reitingo taškai bei 2160 JAV dolerių čekis.

Finalą pralaimėjusio Argentinos tenisininko laimikis - 15 ATP klasifikacijos taškų ir 1272 dolerių piniginis prizas.

Turnyro dvejetų varžybų nugalėtojais tapo ketvirtoji pagal skirstymą L. Grigelio bei italo Claudio Fortunos pora, dar penktadienį finale 6:2, 6:1 sutriuškinusi baltarusio Maksimo Dubarenkos bei ukrainiečio Vladislavo Manafovo duetą, iškovojusi pagrindinį prizą, pelniusi po 27 įskaitinius ATP dvejetų reitingo taškus bei 930 dolerių čekį.

Baltarusis su ukrainiečiu tenkinosi 15 ATP dvejetų klasifikacijos taškų ir 540 dolerių piniginiu prizu.

ITF serijos "Romania F7 Futures" vyrų teniso turnyro Rumunijoje prizų fondą sudarė 15 tūkst. dolerių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.