Trečiadienį Panevėžyje pasibaigusiose Lietuvos jaunių (iki 18 metų) šachmatų pirmenybėse merginų turnyrą laimėjo užėmė Šiaulių sporto mokyklos "Dubysa" auklėtinė Gintarė Paulauskaitė, surinkusi 7,5 taško iš 9 galimų.

Vienu tašku nuo nugalėtojos Plungės sporto mokyklos atstovė Ieva Žalimaitė užėmė antrąją vietą, o trečiąja vieta tenkinosi kaunietė Brigita Laurušaitė (6 tšk.).

Vaikinų turnyre papildomi rodikliai čempiono titulą lėmė Šiaulių sporto mokyklos "Dubysa" auklėtiniui Taurui Narmontui. Antras taip pat su 7 taškais liko Domantas Klimčiauskas, o trečiąją vietą, surinkęs 6,5 taško, užėmė vilnietis Tautvydas Vedrickas.

Ten pat vykusiose Lietuvos jaunučių (iki 14 metų) šachmatų pirmenybėse nugalėjo Plungės sporto mokyklos auklėtinis Vaidas Šetkauskas (8 tšk.), aplenkęs kauniečius Tomą Laurušą bei Vytautą Simanaitį (po 6,5 tšk.).

Lietuvos jaunučių mergaičių čempionės titulas atiteko Vilniaus šachmatų ir šaškių sporto mokyklos auklėtinei Dominykai Batkovskytei.

Antrąją vietą užėmė Šiaulių sporto mokyklos "Dubysa" auklėtinė Henrieta Juciūtė (6,5 tšk.), trečiąją - radviliškietė Sandra Navickaitė (6 taškai).

Lietuvos jaunių ir jaunučių šachmatų čempionatų nugalėtojai ir vicečempionai iškovojo teisę dalyvauti pasaulio ir Europos atitinkamų amžiaus grupių pirmenybėse.