0

Malagos „Unicaja“ (2/1) įrodė, jog net ir atsilikinėjant dviženkliu skirtumu įmanoma iškovoti pergalę. Andalūzai namuose po pratęsimo 89:87 (20:16, 22:27, 15:25, 23:12, 11:9) palaužė Sienos „Montepaschi“ (0/3) krepšininkus ir šventė antrąją pergalę C grupėje.

Ketvirtajame kėlinyje užtikrintai pirmavę Italijos čempionai (73:59) įkrito į duobę, o tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai surengė spurtą 14:0 ir atstatė rungtynių pusiausvyrą. Per likusį laiką nė vienai komandai nepavyko atitrūkti ir ekipos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Papildomo laiko metu taip pat vyko atkakli kova ir likus žaisti 35 sekundes švieslentėje degė rezultatas 89:89. Tačiau netrukus Earlas Calloway'us dvitaškiu persvėrė rezultatą, kuris buvo pergalingas „Unicaja“ klubui.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo po 15 taškų pelnę Marcusas Williamsas (6 rez. perd.) ir E.Calloway'us, 13 pridėjo Jamesas Gistas, 11 surinko Krunoslavas Simonas, 10 - Luka Žoričius.

„Montepaschi“ ekipai 22 taškus pelnė Bobby Brownas (6 rez. perd.), Marcelusas Kempas - 16, Davidas Mossas pridėjo 15, 11 surinko Tomas Ressas.