Šeštadienį Grozne vykusiame mače Lietuvos B rinktinė neprilygo Rusijos B nacionalinei ekipai - šeimininkai šventė pergalę rezultatu 2:0.

Dvikova Raimondo Žutauto vadovaujamiems mūsų šalies futbolininkams prasidėjo nesėkmingai - 9 minutę kamuolį į tinklą smūgiu iš maždaug 20 metrų pasiuntė gynėjas Olegas Samsonovas. Tiesa, kaltė dėl šio įvarčio gula ant kumščiu į kamuolį nepataikiusio vartininko Sauliaus Klevinsko pečių.

Įgiję pranašumą rusai kurį laiką kontroliavo žaidimą, bet vėliau jis išsilygino. Tiesa, rimčiau pagrasinti varžovų vartams svečiams nesisekė.

Visgi dar viena grubi klaida kėlinio pabaigoje leido šeimininkams nepelnytai padvigubinti pranašumą - Vytautas Andriuškevičius nevykusiai galva mėgino perduoti kamuolį vartininkui, bet jį perėmęs Andrejus Eščenko vienu lietimu antrą kartą nuginklavo Klevinską.

Tuoj po pertraukos Lietuva turėjo progą sušvelninti skirtumą, tačiau po Lino Pilibaičio smūgio iš 11 metrų kamuolys pataikė į varžovų gynėją, o pirmasis prie jo suskubęs Algis Jankauskas pakartotiniu bandymu nepataikė į vartus. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo pavojingiausia mūsiškių ataka per visą mačą.

Vėliau rusai perėmė iniciatyvą bei galėjo įtvirtinti pergalę. 66 minutę arti tikslo buvo rusas Aleksejus Jonovas, bet suklaidinęs du gynėjus jis smūgiavo greta virpsto. Netrukus komandą gelbėjo Klevinskas, kojomis atrėmęs Igorio Koronovo bandymą.

Grėsmė Klevinsko vartams kilo dar kelis sykius, tačiau daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir rusai nugalėjo dviejų įvarčių skirtumu.

Rusija B 2 - 0 Lietuva B

9' [1 - 0] O.Samsonov

41' [2 - 0] A.Eščenko

Lietuva B: S.Klevinskas, V.Andriuškevičius, T.Mikuckis, A.Jankauskas, E.Vaitkūnas, L.Pilibaitis, M.Panka, V.Lukša, V.Šilėnas, M.Papšys, R.Beniušis.

Atsarginiai: M.Rapalis, V.Mižigurskis, M.Kalonas, D.Matulevičius, P.Leimonas, V.Slavickas, M.Šoblinskas, G.Vičius.

Rusija B: J.Pomazan, A.Gadžibekov, A.Sapeta, O.Samsonov, V.Granat, D.Kombaro, Z.Sadaev, A.Eščenko, V.Kulik, J.Šipitsin, J.Makejev.

Atsarginiai: S.Džanaev, A.Buivolov, I.Taranov, K.Kombarov, A.Jonov, A.Prudnkov, A.Pavlenko, I.Koronov, R.Bugaev, S.Fomin.

Teisėjas: I.Jegorov (Rusija)