Penktąją pergalę Eurolygos turnyro pirmojo etapo B grupės septintose rungtynėse iškovojo Lino Kleizos Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kuri namuose 89:68 (16:20, 30:15, 20:20, 23:13) sutriuškino į antrąją poziciją grupėje smuktelėjusius Malagos „Unicaja“ krepšininkus.

Pirėjo ekipa, kuri, priešingai nei buvo skelbta, šiose rungtynėse vertėsi beveik visais pagrindiniais krepšininkais, reikalus aikštelėje išsprendė antrajame ketvirtyje. Jei po pirmųjų dešimties minučių Malagos komanda dar pirmavo (20:16), tai įpusėjus rungtynėms aikštės šeimininkai jau turėjo dviženklį pranašumą – 46:35.

Antroje mačo pusėje svečiai iš Ispanijos neturėjo nei menkiausių galimybių pagalvoti apie pergalę, o ketvirtajame kėlinyje „Olympiacos“ komanda įgijo triuškinantį pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 89:68.

Kiaulių gripu persirgęs L. Kleiza per 28 su puse minutės atliko dvigubą dublį: surinko 15 taškų (dvitaškiai 3/6, tritaškiai 2/6, baudos 3/4), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, parėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei sykį pats prasižengė.

„Olympiacos“: L. Kleiza ir J. Childressas – po 15, Y. Halperinas 14, N. Vujčičius 12, I. Bourousis 10, T. Papaloukas 9 (7 rez. perd.), S. Schortsanitis 8.