Socialinė „X faktoriaus“ ir „Norfa“ iniciatyva – „Muzika suartina“ kviečia Lietuvos muzikos klases atnaujinti savo muzikos inventorių ir patalpas! Nesvarbu, kur muzikuojate: gimnazijoje, muzikos mokykloje, vaikų ir jaunimo ar senjorų centre, kultūros namuose ar bet kur kitur – dalyvaukite konkurse ir laimėkite muzikos klasės/patalpų atnaujinimą. 

 

 

Viskas, ką reikia padaryti: užpildyti dalyvių anketą ir atsiųsti patalpos nuotrauką, o gal net video, smagiai ir linksmai papasakojant, kodėl būtent jums reikia naujų muzikos instrumentų. Visa tai padarius beliks kantriai laukti gruodžio 8 dienos, kai bus paskelbtas laimėtojas  kolektyvas, kuriam bus atnaujinta muzikavimo patalpa ir nupirkta instrumentų, kurių bendra vertė sieks iki 14 500 eur ir net suteikta galimybė pasirodyti „X faktoriaus scenoje“!

 

 

 

 

„Muzika suartina“ konkurso dalyviai


Konkursas pasibaigęs

 • Vaikai, kurie...

  Vaikai, kurie paruošė šį video ypatingi tuo, kad ekstremaliomis situacijomis sugeba susikaupti, susivienyti ir rezultatas - nuostabus! Sužinojus apie šią galimybę dalyvauti, visų akys nušvito ir visi sutiko, nesvarbu kad reikėjo įdėti papildomo darbo. Manau, kad vaikams svarbus pagyrimas ir įvertinimas. O man, kaip mokytojai, begalinis džiaugsmas matyti jų sėkmę ir akis, kurios dega noru eiti toliau. Mokinių tikslas laimėti arba padaryti viską, kad nesigailėtų, tad ir šį pasirodymą ruošė labai atsakingai.

  Balsų skaičius: 5939
 • Esame kūrybiški,...

  Esame kūrybiški, labai mėgstame ir norime muzikuoti. Nors mokykla stengiasi atnaujinti muzikos kabineto erdves ir instrumentus, deja, finansavimas labai ribotas. Todėl grojame tuo, ką turime, ką pasigaminame. Patinka ir dainuoti. Esame sukūrę ir dalyvavę įvairiuose renginiuose, festivaliuose, konkursuose, projektuose: socializacijos projekto metu sukurtas miuziklas ,,Bjaurusis ančiukas", roko opera ,,Eglė karalienė žalčių", misterija ,,Gyvate tu gyva", miuziklas ,,Spalvos gyvai". Didžiausia problema įgarsinimo aparatūra. Todėl tikimės būti pastebėti ir laimėti.

  Balsų skaičius: 2759
 • Didžiulio noro dėka...

  Didžiulio noro dėka išreikšti save, būti aktyviems, džiaugtis gyvenimu susibūrė senjorų grupė, norinti ir galinti muzikuoti. Ansamblis susikūrė vos prieš keletą dienų ir tai, kuo dalinamės video įraše yra vos keleto valandų darbo rezultatas!!!


  Muzikuojantys senjorai tikros brangenybės. Jie neturi muzikinio išsilavinimo, akordeonu ir lūpine armonikėle groja iš klausos. Jų amžiaus vidurkis - 80 metų !!! Turėdami daugiau ir įvairesnių instrumentų suburtume dar didesnę muzikuojančių senjorų grupę. Turime labai balsingų senjorų, savo atmintyje išsaugojusių daug liaudies dainų.


  Ansambliui vadovaus Edita Gaižauskienė - užimtumo specialistė, turinti muzikinį išsilavinimą, dalyvavusi chorų karuose, yra ne vienerius metus vadovavusi neįgaliųjų spalvų muzikos orkestrui, merginų vokaliniam ansambliui ,,Žvaigždūnė" (,,Dainų dainelė" konkurso dalyviai, pelnę žiūrovų simpatijų prizą), organizavusi ne vieną rajoninį muzikos festivalį.
  Šiuo metu globos namuose rengiamės įkurti sensorinį, pojūčių ugdymo kambarį, kuriame bus vykdoma muzikos terapija.

  Balsų skaičius: 1798
 • Gerbiami teisėjai, esame...

  Gerbiami teisėjai, esame Panevėžio „Vilties“ progimnazijos muzikos kolektyvas (geresnis ir tinkamesnis žodis -šeima). Mūsų nuomone, esame verti laimėti vien dėl to, kad gebame puikiai sutarti ir muzika mus labai suartino. Laimėti mums labai svarbu, nes mums gera būti kartu, muzikuoti, kalbėtis, šokti, dalyvauti renginiuose. Mes norime, kad mūsų mintys ir muzika būtų išgirstos. Šis kolektyvas – tai bendraminčių būrys, į kurį gera sugrįžti, net ir baigus progimnaziją.
  Pergalė šiame konkurse taptų puikia padėka mokytojams, kurie mumis rūpinasi, negaili savo laiko, padeda įgyvendinti visas idėjas ir suteikia mums sparnus.

  Balsų skaičius: 1623
Į viršų