Socialinė „X faktoriaus“ ir „Norfa“ iniciatyva – „Muzika suartina“ kviečia Lietuvos muzikos klases atnaujinti savo muzikos inventorių ir patalpas! Nesvarbu, kur muzikuojate: gimnazijoje, muzikos mokykloje, vaikų ir jaunimo ar senjorų centre, kultūros namuose ar bet kur kitur – dalyvaukite konkurse ir laimėkite muzikos klasės/patalpų atnaujinimą!

 

Kaip dalyvauti konkurse:

  • Užpildyte anketą, pridėkite vaizdo įrašą ar nuotrauką, kuri geriausiai atskleistų, kaip muzika jus suartina
  • Skiltyje „Aprašymas“ papasakokite kodėl būtent jūsų kolektyvui reikalingas patalpos, kurioje muzikuojate, ar instrumentų atnaujinimas

 

Ir tai yra viskas – jūs jau dalyvaujate!

 

Visa tai padarius, beliks kantriai laukti lapkričio 7 dienos, kai bus paskelbtas laimėtojas – kolektyvas, kuriam bus atnaujinta muzikavimo patalpa ir nupirkta instrumentų. Paramos vertė iki 14 500 Eur. Taip pat bus suteikta galimybė pasirodyti „X faktoriaus laidoje“!

 

DALYVIAI

 

Muzika suartina x Norfa

Konkursas vyks iki 2021-09-26

Kas gali būti kilniau už...

Kas gali būti kilniau už pagalbą žmonėms įgyvendinant jų troškimą muzikuoti!

 

Neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė“ padeda jaunuoliams atskleisti muzikinius gebėjimus ir patirti muzikavimo bendrystės džiaugsmą grojant ansamblyje. Deja, dėl instrumentų trūkumo ir prastos, susidėvėjusios būklės, ženkliai yra ribojamas dalyvių skaičius muzikiniame ansamblyje. Kad ansamblis galėtų surengti muzikinius pasirodymus, kolektyvui tenka skolintis instrumentus iš kitų įstaigų ir gerų žmonių. Todėl bet kokie muzikos instrumentai ar garso įrenginiai būtų labai reikalingi šiems ypatingiems žmonėms. Ačiū visiems, kurie mus supranta ir palaiko!

Balsuoti
Muzika – mums...

Muzika – mums dieviškas skambesys, suteikiantis naujų jėgų ir uždega šviesą judėti pirmyn. Mums patinka dainuoti, mums patinka muzikuoti, esame visų renginių, koncertų aktyvūs dalyviai, švenčių organizatoriai... Muzikuojame per pamokas, per pertraukas, kieme, gatvėje... Į kasmetinius mūsų renginius ateina daugybė žiūrovų. Visa progimnazijos bendruomenė kartu leidžiasi į muzikinę kelionę...... Kartu su mumis muzikuoja mokytojai, tėvai, mokiniai. Muzika iš tiesų mus suartina...

 

Mūsų progimnazijai labai reikalingos šiuolaikinės jaukios patalpos, kuriose galėtume muzikuoti visi drauge atnaujintų instrumentų pagalba... Norime daugiau patyrinėti, labiau pajusti ir išgirsti įvairius garsus. To mūsų progimnazijai labai trūksta...Apie tai svajojame, svajonėmis tikime ir jos išsipildo...

Balsuoti
Esame aktyvi, žingeidi,...

Esame aktyvi, žingeidi, jaunatviška bendruomenė. Pradėjome bendrą veiklą su šokiu Jerusalema, bet nenorime sustoti. Planuojame ir dainuoti, ir šokti, ir groti mokytis. Norime įkurti bendruomenei jaukią erdvę, kurioje galėtume laisvai leisti lietis mūsų kūrybiškumui ir aktyvumui.

Balsuoti
Mes maži, bet labai...

Mes maži, bet labai talentingi, begalo nuoširdūs ir muzikalūs vaikai. Mūsų laabai daug, tad ir mūsų lūkesčiai nemaži. Mūsų pamokos nėra stereotipinės, ar vien dainom apipintos. Mūsų pamokas lydi būgnai, bongeliai, visi mušamieji instrumentai, bet mes jų turime tik saujelę, o reikėtų gi daugiau, juk kiekviena maža širdelė nori pačiupinėti, pagroti instrumentais ir sukurti nuostabų orkestrą.Tad mes mažieji būtume be galo laimingi, jeigu būtent mums ši galimybė atitektų, taip MUZIKA mus pakeltų ant sparnų ir kartu sukurtume stebuklą - iš skirtingų muzikos garsų. Nors mes maži, bet mūsų troškimas didelis!

 

Taip pat mums būtina susipažinti, pačiupinėti ir išbandyti instrumentus, juk mes jūsų ateitis. Joks paveikslėlis ar video įrašas neatstos tikro, realaus instrumento, kuris skleidžia garsą, suteikia džiaugsmo ir leidžia mums kurti čia ir dabar. Norime įgyvendinti daug projektų, bet va reikia tam ir priemonių. Lauksim gerų naujienų - Mažieji "Pilaituko" vaikai.

Balsuoti
Mūsų vaikam labai reikėtų...

Mūsų vaikam labai reikėtų muzikos salės atnaujinimo, kurioje vaikučiai pajaustų ne tik džiaugsmą kartu muzikuojant su draugais, bet, kad ir pati aplinka skatintų vaiką patirti dar daugiau emocijų.

Balsuoti
Mokymosi aplinkos įtaka...

Mokymosi aplinkos įtaka mokinių motyvacijai ir pasiekimams, yra vienas iš reikšmingiausių įrankių mokymosi procese. Gera ir įkvepianti mokymosi aplinka padeda formuotis kūrybiškumui, mokinių kultūrai, savarankiškumui ir atsakomybei, skatina norą mokytis, muzikuoti, bendrauti ir veikti kartu su bendraklasiais, mokytoju.

 

Mokymosi aplinkos įranga ir priemonės turėtų atitikti šiuolaikinius ugdymo poreikius. Tokią muzikos klasę norėtųsi turėti Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyriuje. Čia muzikos kabinetas nėra pritaikytas muzikuoti, todėl labai reikia pertvarkyti bei sukurti šiuolaikišką muzikos mokymosi erdvę. Klasėje stovi seni dideli suolai, o kėdės su atlenkiamais staliukais yra daug universalesnės, patogu organizuoti įvairią veiklą: darbus grupėse, ritmavimo užsiėmimus, šokių mokymus, judėjimą pagal skambančią muziką ir t. t.

 

Taip pat būtinas ir elektrinis pianinas, kurį, reikalui esant, galima pernešti. Nemažiau svarbi mokymosi procese yra ir gera akustika bei akustinės erdvės skaitmenizavimas. Taikomos akustinės priemonės padeda aktyviai dėstant, nereikia įtempti balso ir su mokiniais galima bendrauti labiau atsipalaidavus. Tokiu būdu klasės patalpoje sumažinami neramumai dėl patalpų akustinės kokybės, gerėja mokinių drausmė ir gebėjimas susikaupti. Prikabintame video dainuoja mergaitės (viena iš Teams platformos), kurias būtent muzika ir sujungė.

 

Balsuoti
Prie klubo "Dainos...

Prie klubo "Dainos teatras" įsikūręs gospel choras Gloria-unikalus draugų, šeimų, giminaičių choras, kurį vienija gospel muzika. Choras gyvuoja 10 metų. Tai reprezentacinis Tauragės krašto choras. Šis kolektyvas jau 10 metų rengia koncertus, kurių metu surinkti pinigai aukojami vargstantiems, nuskriaustiems likimo žmonėms. Choras išskirtinai koncertuoja "gyvai".

Balsuoti
Į viršų