REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

46-erių Sarah Casson sumokėjo beveik 300 eurų, kad išsaugotų savo vestuvinę suknelę, bet po 10 metų atidariusi dėžutę pratrūko – suknelė nebebuvo balta.

46-erių Sarah Casson sumokėjo beveik 300 eurų, kad išsaugotų savo vestuvinę suknelę, bet po 10 metų atidariusi dėžutę pratrūko – suknelė nebebuvo balta.

REKLAMA

Sarah savo suknelę norėjo perduoti dėvėti savo dukrai arba vilkėti ją pratęsdama savo santuokos įžadus, rašo portalas dailystar.co.uk.

Tačiau dviejų vaikų mama buvo priversta apsipilti ašaromis, kai atidariusi dėžutę suprato, kad Swarovski deimantais puošta suknelės liemenė pageltusi.

Ji sakė: „Ši suknelė man labai svarbi. Kai ištekėjau, galvojau, kad vieną dieną galbūt turėsiu dukrą, galėsiu jai perduoti suknelę arba panaudoti ją kitaip.

Tačiau aš turiu du sūnus, kuriems suknelės perduoti negaliu, todėl nusprendžiau suknelę tiesiog parduoti. Po 10 metų, per kuriuos suknelė gulėjo specialioje dėžėje, kad nepagelstų, nusprendžiau ją išsitraukti.

REKLAMA
REKLAMA

Sumokėjau stulbinančią sumą, kad suknelė būtų suvyniota į berūgštį popierių ir po tiek laiko atrodytų kaip nauja.“

Ji pridūrė: „Per visus šiuos metus nė karto į ją nežiūrėjau. Pamaniau, kad dėžutės atidarymas gali sugadinti ją. Tačiau atidarius pamačiau, kad visa suknelės liemenė geltona, tik apatinė dalis išlaikė tą baltumą.“

REKLAMA

2009 m., praėjus trejiems metams po to, kai ištekėjo, moteris nunešė savo 2 tūkstančius eurus kainavusią suknelę į cheminę valyklą.

Sarah sumokėjo apie 300 eurų už jos išsaugojimą, bet nebeturi kvito.

Ji pažymėjo: „Kai pamačiau suknelę, nunešiau ją atgal į cheminę valyklą.

Iš darbuotojų sulaukiau atsakymo, kad jie nieko negali padaryti.  Kas labiausiai apmaudu, kad aš vis dar turiu nuometą, kurį vilkėjau savo vestuvių dieną, ir jis niekada nebuvo valytas, tačiau vis dar yra akinančiai baltas.“

Sarah tvirtina, kad jos suknelė vis dar yra originalioje dėžutėje.

„BirminghamLive“ susisiekė su atitinkamomis cheminėmis valyklomis, o atstovas pakomentavo: „Ant suknelės nebuvo identifikavimo etikečių, patvirtinančių, kad prieš 13 metų išsaugojimą atlikome mes. Visas savo vestuvines sukneles supakuojame į audinį be rūgščių ir į dėžutę, kad tai nepakenktų jos spalvai, tačiau ją reikia laikyti priimtinoje, pastovioje temperatūroje.

Jos negalima laikyti bet kur, kur drėgna arba stipriai kinta temperatūra, nes tai gali turėti įtakos išsaugojimui.“

Jie teigė, kad spalvos pakitimas priklauso nuo to, kaip suknelė buvo laikoma.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų