Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Ashleigh Atkins (nuotr. Instagram)

24-erių Ashleigh Atkins vilki 16 dydžio drabužius, fotografuojasi reklamoms, kuriose reikalingi plius dydžio modeliai ir labai savimi didžiuojasi. Tačiau vis dažniau moteris sulaukia neigiamų komentarų, kurie, atvirai pripažįsta – labai žeidžia. Ashleigh vis dažniau socialiniuose tinkluose vadinama „bjauria“, „šlykščia“ ir „stora karve“, o po to, kai paviešino savo apsinuoginusios nuotraukas, ji netgi sulaukė grasinimų mirtimi.

REKLAMA

104 kilogramus sverianti moteris pirmą kartą plius dydžio modelio duonos paragavo būdama 19 metų ir per kelerius metus socialiniame tinkle susikrovė daugiau nei 117 000 sekėjų armiją. Pasak jos, dauguma jos sekėjų – labai malonūs ir palaikantys žmonės, kurie patys yra kentę patyčias ar sunkiai pasitiki savimi, tačiau visi kartu jie sukūrė šiltą bendruomenę.

Tačiau pastaraisiais mėnesiais ji sulaukia vis daugiau žeminančių, grasinančių ir pašaipių žinučių. Moteris netgi keletą mėnesių gyveno be jokių socialinių tinklų, kad savyje suvoktų, ar išties verta kreipti dėmesį į neapykantos ir pašaipos pilnas žinutes.

Ashleigh Atkins

„Mes visi esame žmonės, nepriklausomai nuo to, koks mūsų ūgis ar svoris. Visi nusipelnome elementarios pagarbos. Per pastaruosius metus labai padaugėjo kompanijų, kurios nori plius dydžio modelių. Aš netgi esu gerokai mažesnių apimčių, nei standartiniai plius dydžio modeliai. Aišku, asmeniškai aš norėčiau, kad reklamose dalyvautų dar daugiau įvairaus kūno sudėjimo moterų, kad liautųsi iškreiptas liekno kūno kultas.

REKLAMA

Priimti save tokį, koks esi, reikalauja ir stiprios vidinės būklės, psichologinio ryšio su savimi. Pastaruoju metu, deja, bet socialiniuose tinkluose sulaukiau daugybės žeminimo. Prieš tai kėliau vis daugiau nuotraukų ir vaizdo įrašų apie meilę sau, norėjau skleisti pozityvą, kad apkūnios merginos nesijaustų atstumtos, deja, pati buvau visų atstumta“, – kalbėjo moteris.

Ashleigh tikisi suburti bendruomenę, kurioje kuo daugiau moterų laikytųsi išvien ir palaikytų viena kitą. Pasak jos, kūno linijos neskirsto žmonių į „gerus“ ar „blogus“.

A As 2020-09-27 22:54:05
Visu pirma, 104 kg sverianti mergina nenesios 16 dydzio rubu, greiciau- 20/22 dydi, bet ne cia esme. Kuo daugiau apkunios merginos, moterys des savo foto internete, zurnaluose, reklamose, tuo greiciau to nekianciantys zmones pripras matyti kitoki vaizda- ne vien liesas ir anoreksija sergancias manekenes. Daug kas smerkia homoseksualu uzgauliojimus, bet tuo paciu tyciojasi is storuliu. Vien del to, kad negali priimti kitokio zmogaus- be pagal ju vaizduote ir supratima. Juk mes nesiruosiame keisti kolegu, draugu charakterio, tai kodel turetume kazkam nurodyti, kokio svorio jus turetu buti, juo labiau, kuo dometis ar kokia veikla uzsiimti. Tolerancijos!
Atsakyti
-8
G Gedas 2020-09-27 20:29:55
Rasa :) džiaukis jeigu tu kuda esi :) bet nepamiršk, kad gali irgi sustorėti ir ka tada darysi :) turi ir privalai mylėti save, kad ir kas tau nutiktu ;)
Atsakyti
-5
R Rasa 2020-09-27 18:31:07
Būk kokia esi, bet kam iš savęs taip tyčiotis? Kam reikia būti su bikiniu? Tikrai negražiai atrodo.
Atsakyti
-47
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI