Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
11
„Instagram“ modelis parodė, kas slypi už tobulų nuotraukų (nuotr. Instagram)

„Instagram“ modelis Georgie Clarke parodė, kaip apšvietimas ir tinkamas pozavimas, kūnus paverčia nepriekaištingais ir nustato nerealius grožio standartus. Mergina su pasididžiavimu dalinasi savo „tikrojo“ kūno nuotraukomis su celiulitu, strijomis.

REKLAMA

27-erių mergina išdavė apšvietimo ir laikysenos gudrybes, kurias kai kurie „Instagram“ influenceriai naudoja norėdami sukurti nerealius kūno standartus.

Georgie sakė: „Aš čia noriu parodyti, kad tai, ką matai „Instagram“, nėra „tikras gyvenimas“.

Ji pasidalijo dešimtimis nuotraukų, kuriose rodo, kaip galima sudaryti mažo liemens, pilvo raumenų ir tobulai apvalių sėdmenų iliuziją, tačiau ji ragina moteris prisiminti, kad celiulitas, duobutės ir strijos yra normalu.

Viename iš vaizdų Georgie pozuoja priešais veidrodį vilkėdama juodą bikinį. Vaizdas kairėje rodo, kad ji atsiklaupusi demonstruoja savo, regis, tobulą kūną. Šalia esančiame paveikslėlyje parodyta, kaip kitokia poza gali susidaryti visiškai kitokį įspūdį.

„Instagram“ modelis parodė, kas slypi už tobulų nuotraukų

Ji rašė: „Neapsigaukite dėl to, ką matote čia, nė vienas iš šių vaizdų nebuvo redaguotas, bet kaip influencerė išmokau save pateikti taip, kad mano kūnas gerai atrodytų nuotraukose. Tai nereiškia, kad iš tikrųjų taip atrodau realiame gyvenime.

REKLAMA

Tiesą sakant, dažniausiai, kai įkeliu nuotraukas iš paplūdimio su bikiniu... Aš sėdžiu kaip dešinėje, be makiažo, tiesiog gerai leidžiu laiką“.

Kitose nuotraukose Georgie atskleidžia, kaip įvairūs apšvietimo kampai gali padaryti didžiulį skirtumą.

„Instagram“ modelis parodė, kas slypi už tobulų nuotraukų

Ji rašė: „Šios nuotraukos buvo padarytos vienos minutės pertrauka. Pirmosios – su švelniu apšvietimu, kai šešėlis gale. Antroji – priekis šešėlyje ir o saulė apšviečia nugarą.

Tai yra vienintelis šių vaizdų skirtumas, todėl kitą kartą, kai pamatysite savo atvaizdą esant stipriam apšvietimui... atminkite, kad tai tiesiog netinkamas apšvietimas. Būkite malonesni sau ir priminkite, kad tai normalu“.

REKLAMA

„Instagram“ modelis parodė, kas slypi už tobulų nuotraukų

Kitoje žinutėje savo sekėjams ji rašė: „Neleisk, kad vienas momentinis kažkieno kadras nusakytų tavo nuomonę apie save.

Kai esate socialinėje erdvėje, žiūrite į kažkieno dienos svarbiausius momentus. Tas geriausias dienos kadras neturėtų apibrėžti jūsų realybės, nes tai nėra realus gyvenimas. Dauguma žmonių „Instagram“ pasirinks pasidalinti tik geriausia nuotrauka, todėl nelyginkite savęs su tuo vienu geru kadru“.

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI