Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
6
„Namų idėja su IKEA“ (nuotr. Organizatorių)

Šį kartą TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ lankysis pas šaunią ir linksmą Dirmantų šeimyną. Šeima augina tris sūnus. Jie neseniai atsikraustė į naują butą, kuriame visi vaikai turi po atskirą kambarį. IKEA pagalbos prireikė vyriausiojo sūnaus Andriaus kambariui atnaujinti, rašoma pranešime spaudai.

REKLAMA

Andrius – dvyliktokas ir labai veiklus jaunuolis. Jis sportuoja, žvejoja ir yra socialinio tinklo „Youtube“ kanalo apie žvejybą kūrėjas. Dabar jo kambaryje tvyro nemenkas chaosas.

Čia jaunuolis miega, laiko žvejybos reikmenis, sportuoja, čia yra įrengta jo montažo ir filmavimo studija, bei, žinoma, tame pačiame kambaryje jis laiko visus drabužius, knygas ir kitus daiktus.

„Tai vienintelis kambarys iš visų, kuris yra netvarkytas, kaip įsikėlėm taip gyvenam. Baldai, kurie liko ir netilpo į kitus kambarius, buvo sunešti čia ir pritaikyti Andriui. Tai vargšas gyvena, galima sakyti, ant atliekų“, – juokavo Andriaus tėtis.

Andrius labai gerai žino, kokio kambario nori ir ko jam reikia. „Šita sofa, ant kurios miega draugai – nepatogi, be to, ji trukdo man filmuoti. Filmavimams man reikėtų baltos matinės sienos. Spinta taip pat labai maža – drabužius į ją grūste grūdu. Norėčiau turėti atskirą erdvę įrankiams laikyti“, – savo pageidavimus vardino vaikinas.

REKLAMA

Kai vienas kambarys yra ir miegamasis, ir video studija, ir montažinė bei visų hobių reikmenų laikymo vieta, norint jį patogiai suplanuoti gali tekti pasukti galvą. Tačiau IKEA interjero dizainerei Astai toks iššūkis nebaisus – naudodamasi IKEA planavimo programomis ji jaunuoliui sukurs tobulą kambarį.

Daug vietos daiktams susidėti, patogi darbo vieta ir prie daugybės vaikino veiklų prisitaikanti erdvė – trys pagrindiniai tikslai, kuriuos šiame kambaryje pasiryžusi išpildyti interjero dizainerė Asta.

Apie neįtikėtinus jaunuolio kambario pokyčius, žiūrėkite laidoje „Namų idėja su IKEA“ jau šį penktadienį 17:55 per TV3!

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI