Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina dainininkę Ievą Zasimauskaitę. Šįkart moteris kaip niekada atvirai pasakoja apie sudėtingą dabartinį gyvenimo etapą – skyrybas su vyru Mariumi Kiltinavičiumi. Po devynerių bendro gyvenimo metų pora galutinai nusprendė sukti skirtingais keliais, o jų prašymai nagrinėjami teisme. Visgi paklausta, kodėl vyksta skyrybos, Ieva neslėpė, kad dėl to kalti yra abu.

REKLAMA

„Iš pradžių man atrodė, kad daugiau kaltės yra iš Mariaus pusės. Kai pabuvome kurį laiką atskirai – aiškiai supratau, jog ne ką mažiau kalta esu ir aš. Pridariau milijoną klaidų! Kokių? Pavyzdžiui, tik dabar supratau, kad trūko pagarbos iš mano pusės, trūko supratimo, buvau galbūt per daug galvojanti tik apie save. Mūsų krizė tęsėsi visus devynerius metus – šitiek laiko stengėmės lipdyti santykius, bet... Galiausiai viskas baigėsi“, – tikina atlikėja.

REKLAMA

Ieva pripažįsta, kad jai labai sunku dabar – nors šypsosi, stengiasi nepasiduoti liūdnoms mintims, bet širdyje sumaištis, o sieloje rasti ramybę dar sunkiau. Kalbėdama apie vyrą ir tai, ką jam jaučia, moteris nesulaiko ašarų.

„Skyrybos yra gedulas. Tu netenki žmogaus, bet nebūtinai jausmų. Turi praeiti daug laiko, kol vėl gali visa širdimi džiaugtis gyvenimu. Marių pamilau labai jauna – buvau vos 16-os metų, jis buvo dešimčia metų vyresnis ir aš visa galva pasinėriau į jausmus, nes man buvo be galo gera šalia šito vyro. Įsivaizdavau, koks jis bus puikus sutuoktinis, koks tėtis...“, – liūdnai atsidūsta atlikėja.

REKLAMA

Paklausta, ar tai, kad Ieva daug kalba apie motinystę, trokšta turėti vaikų, bet iki šiol jų nesusilaukė irgi galėjo turėti įtakos apsisprendimui skirtis?

„Taip, tai viena priežasčių. Bet tik viena iš daugybės. Dabar žinau, kaip svarbu tokius klausimus aptarti su mylimu žmogumi gerokai anksčiau. Išsiaiškinti požiūrį į vaikus, tėvystę ar motinystę. Nuoširdžiai patariu visiems apie tai kalbėtis su antrąją puse kuo atviriau ir kuo anksčiau“, – sako Ieva.

Visą interviu su I. Zasimauskaite žiūrėkite video įraše.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir ką naujo atranda.

V Va taip 2020-07-16 22:56:14
Taip nesenai ir tokia meilė buvo rodoma. Ir tikėk po viso to žmonėmis, kuriuos rodo per televizorių. Nieko nebėra tikro, rik vaidyba.
Atsakyti
-6
B Barnabas 2020-07-16 18:30:14
Nrnešk šiukšlių iš namų, turėk savigarbos.
Atsakyti
-15
N Nepavydus 2020-07-16 17:36:12
Tai ko pergyveni, Petras laisvas. Ir vaikas bus ir išgarsėsi ir laikraščiai rašys ir žveigždė būsi. Birutė, va iš niekur, o kokia zviozda pasidarė.
Atsakyti
-18
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI