Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

„Pasikalbėkim#IŠNAMŲ“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina vieną populiariausių ir mylimiausių aktorių Lietuvoje – Larisą Kalpokaitę. Savo sodyboje Molėtų rajone karantino dienas su vyru, taip pat aktoriumi Jonu Braškiu leidžianti moteris prisipažįsta neįsivaizduojanti, kada vėl galės vaidinti teatro scenoje.

REKLAMA

„Daugelis aktorių šiuo metu esame priverstinėje pauzėje. Jaunesni kolegos ieško įvairių saviraiškos būdų internete ir socialiniuose tinkluose, o mes – vyresnės kartos aktoriai ne visada galime būti tokie aktyvūs. Todėl su vyru juokaujame, kad dabar pats geriausias metas repetuoti pensiją. Gal vasarą spektaklių repeticijos atsinaujins, gal kažokiu būdu galėsime tai daryti, bet aš pagal savo amžių esu vadinamojoje rizikos grupėje – man 62-eji, todėl privalau būti labai atsargi,“ – teigia L. Kalpokaitė.

REKLAMA

Moteris sako, kad ją su vyru ypač saugo sūnus. Jis kategoriškai uždraudė tėvams matytis su kitais žmonėmis ir net eiti į parduotuvę. „Mūsų Jonas pats viskuo pasirūpina ir nupirkęs maisto atveža į kaimą, tačiau perduoda be jokio artimo kontakto – pastato produktus prie durų, pasimojuojam per langą ir viskas. O ką daryti? Bijau net pagalvoti, kas būtų, jeigu nors vienas iš mūsų susirgtų,“ – susirūpinimo neslepia aktorė.

Karantinas ne vienai porai tampa rimtu iššūkiu – žiniasklaidoje vis pasirodo pranešimų, kad daugėja skyrybų atvejų, tačiau L. Kalpokaitė dėl to nė kiek nesibaimina – beveik 40 metų santuokoje su vyru esanti aktorė tikina, kad per gyvenimą patyrė kur kas didesnių iššūkių, nei karantinas. 

REKLAMA

„Supratau vieną aiškų dalyką: jei ir sugalvosi ieškoti kažko kito – vis tiek gausi tokį patį ar tokią pačią. Tai kam vargintis?“ – juokdamasi sako moteris.

Kokių dar patarimų L. Kalpokaitė turi nuo konfliktų ar socialinės atskirties pavargusioms poroms? Taip pat išgirsite, ko aktorė linki visoms Lietuvos mamoms artėjančios Motinos dienos proga ir kokio netikėto profesinio pasiūlymo ji sulaukė pastarosiomis dienomis.

„Pasikalbėkim#IŠNAMŲ“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir ką naujo atranda.

V Vaida 2020-04-30 18:32:39
O as issigandau, kad koks insultas ar infarktas sveikata pakirto, o cia tik karantinas....Jis kada nors baigsis, tik reikia truputi pakenteti....mano mylima aktore is "Nekviestos meiles"
Atsakyti
0
O Ona 2020-04-30 18:01:50
Labai nuostabi moteris ir puiki aktorė.
Šilta paprasta. Sveikatos visems!
Atsakyti
-1
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI