Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Kalbant apie Lietuvos finansinį raštingumą statistiniai duomenys nedžiugina. Lietuvos banko asociacijos užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad lietuviai gali atlikti paprastus finansinius veiksmus, tačiau tuo daugumos žinios ir pasibaigia. TV3 laida „Mano pinigai“ domėjosi, kaip su savo asmeniniais finansais tvarkosi ir Lietuvoje žinomi žmonės, o humoristas Justinas Jankevičius netgi atskleidė, kad savo asmeninius finansus yra patikėjęs dviems moterims.

REKLAMA

„Aš nesu finansiškai raštingas, bet turiu buhalterę ir turiu Gretą, kuri yra išprususi. Žinau tiek, kad neatiduočiau savo sunkiai uždirbtų pinigų telefoniniams sukčiams, taip pat žinau, kas yra PVM, PSD ar VSD, bet buhalterinės apskaitos aš nesuprantu“, – neslėpė garsus vyras. 

Finansinių įspareigojimų kaip ir daugelis iš mūsų turintis laidų vedėjas teigia, kad visus mokėjimus atlieka laiku, o svarbiausiu dalyku finansuose laiko savidiscipliną.

„Kol kas man paskolas duoda. Esu pakankamai drausmingas. Taip jau pasisekė man gyvenime, kad turiu mylimą darbą, iš kurio aš uždirbau pajamas reguliariai kiekvieną mėnesį, už tai labai ačiū žiūrovams, kad jie žiūri ir kad turiu tokią galimybę. Neliks šito, eisiu kitur kažkur dirbti drausmingai. Svarbiausia yra disciplinuotumas ir baudos. Jeigu mes bausime savo piliečius teisingai, mes iš jų išugdysime tvirtą, sąžiningą tautą“, – teigė laidos „Gero vakaro šou“ vedėjas.

Laidoje humoristas taip pat atskleidė, kad gyvenime buvo laikotarpis, kai jis vos neįsipainiojo į finansinius sunkumus. 

Daugiau apie asmeninę J. Jankevičiaus patirtį tvarkant savo finansus žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „Mano pinigai“ žiūrėkite šeštadienį 11.30 val. per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI