Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Rudaminos seniūnijoje gyvenanti moteris, kuri įtaria savo sugyventinį Česlovą padarius žiaurų nusikaltimą – užmušus jos mylimą šunį. Moteris gelbėtojai Rūtai Filejevai papasakojo, kad su vyriškiu draugavo penkis mėnesius. Kadangi buvo neseniai išsiskyrusi su savo vyru, jai į akis krito žavus statybininkas, kuris darbavosi prie jos statomo namo. Visgi šilti jausmai baigėsi, kai moteris po Valentino dienos išvydo tikrąjį sugyventinio veidą. 

REKLAMA

„Pragyvenau su juo penkis mėnesius, tai praktiškai jo visai nepažinojau. Lyg ir normalus, lyg ir būtų galima su juo kažką bendro kurti, daryti. Pirmus du su pusę mėnesių viskas buvo lyg ir normalu, bet paskui žiūriu, kad jis turi labai didelių bėdų su alkoholiu. Užgeria ir užgeria savaitėmis“, – pasakojo moteris.

REKLAMA

Sūnų auginanti moteris teigia, kad sugyventiniui nuolat kliuvo jos šuo, kuris buvo jos buvusio vyro. Iš pradžių sugyventinis Kaukazo aviganiui pastatė būdą, tačiau vėliau jį pradėjo erzinti tai, kad šuo per daug loja. Vieną rytą moteris sako pastebėjusi, kad iš kiemo dingo jos šuo, tačiau sugyventinis į tai visiškai nekreipė dėmesio. Neapsikentusi vyro girtavimų, moteris šiam paskelbė ultimatumą – arba keitiesi, arba drožk iš mano namų, tačiau nė neįtarė, kad už tai vyras gali pradėti kerštauti. 

„Dingo tas šuo ir dingo taip įdomiai, buvo nupjauta virvė. Vasario 14 dieną jis pradėjo švęsti šventą Valentiną, o vasario 17 dieną, jis jau buvo tris dienas gėręs ir smegenis buvo, matyt, susisukę. Pagalvojau, kad šuo kažkaip nutrūko ir reikia jo ieškoti. Aš ieškojau valandą, dvi, o jis gulėjo ir nereagavo. Pasakiau jam, gal tu eik pažiūrėk, nes visgi didelis šuo, Kaukazo aviganis, gali išgąsdinti žmones, bet jis toliau nereagavo“, – teigė ji.

REKLAMA

Įtarimas, kad šuniu galėjo atsikratyti būtent Česlovas moteriai kilo po to, kai vieną dieną jai paskambino buvęs vyras. Tuomet Česlovas išgriebė iš moters rankų telefoną ir pasakė jam, kad kartu su meškerėmis išsivežtų ir savo augintinį, kuris ėda kaip karvė. 

Apklaususi visą kaimą, kur galėjo dingti jos šuo, moteris sulaukė netikėto vieno Česlovo draugo prisipažinimo. Vyras pasakė, kur galėtų būti kaukazo aviganis. Informacija pasitvirtino ir moteris savo augintinį rado netoliese esančiame miške žiauriai nužudytą.

„Ir ką jūs sau galvojate, aš jį radau surištomis kojomis... Turiu nuotraukas ir galiu parodyti. Buvo surištomis priekinėmis ir galinėmis kojomis, sukapota kirviu galva... Tas žmogus, kuris man skambino, sako: jie jį vedė pas Ruslaną pakarti. Ruslanas jų nepriėmė, išvijo, tada jie nuvežė jį į mišką būdami girti. Korė ir nepakorė, nes turbūt jau buvo tokia stadija, tai tada su kirviu sudaužė galvą“, – atskleidė ji.

REKLAMA

Nesuvokiamas vyro kerštas sugyventinei: įtaria žiauriai nužudžius mylimą šunį

Nesuvokiamas vyro kerštas sugyventinei: įtaria žiauriai nužudžius mylimą šunį

Iškart po egzekucijos moteris kreipėsi į policiją ir parašė pareiškimą. Ji viliasi, kad tyrėjai išsiaiškins žiaurios egzekucijos kaltininkus ir juos griežtai nubaus.  

Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai dėl smurto prieš gyvūną nedelsdami pradėjo ikiteisminį tyrimą, nors karantino metu reaguoja tik į svarbiausius iškvietimus.

Šiandien moteris gailisi, kad į namus įsileido menkai pažįstamą vyrą. Sako, kad akimirką netgi svarstė, kad tai gali būti jos gyvenimo žmogus.

REKLAMA

„Jei taip pasielgė su šuniu, tai gali padaryti beleką, gali ir su žmogumi lygiai taip pat pasielgti“, – įsitikinusi moteris.

Po to, kai kreipėsi į policiją, ji sako sulaukusi Česlovo mamos skambučių su raginimu atsiimti pareiškimą.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3.

VISĄ REPORTAŽĄ ŽIŪRĖKITE:

V Vidas 2020-04-11 19:24:39
Uždaužyt pati išsigimelį.
Smegenėlės pragėres py....as
Atsakyti
0
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI