Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Į „TV Pagalbą“ paskambino vyras, kuris skundžiasi tuo, jog namuose trūksta maisto. Šešių vaikų tėvą visai neseniai paliko žmona, todėl visi šeimyniniai rūpesčiai krito ant vieno vyro pečių. Negana to, situaciją blogina ir visame pasaulyje siaučianti koronaviruso epidemija. Visi poros vaikai yra rizikos grupėje, todėl šiuo metu vyriškis bijo net nueiti į parduotuvę nusipirkti maisto. 

REKLAMA

„Skubu į pagalbą žmogui, kuris tikrai liko didžiulėje bėdoje. Tai yra tėtis su šešiais mažamečiais vaikais, kurį visai neseniai, prieš dešimt dienų, paliko žmona. Tiesiog ėmė ir išėjo ir, kiek aš žinau, pas meilužį“, – pasakojo vyrui padėti susiruošusi gelbėtoja Rūta Filejeva. 

Vyras pasakoja, kad žmona vaikams pamelavo, jog netrukus grįš namo, tačiau sako širdyje nujautęs, kad moteris metė savo šeimą ir neketina grįžti. Išvažiuodama ji vyrui pasakė, kad vyksta pas savo motina pasiimti pinigų. Vyras neabejoja, kad visus trylika metų, kol šie gyveno kartu, žmona turėjo ne vieną meilužį.

„Ji tik pasakė, kad aš tavęs nemyliu, aš su tavimi negaliu būti ir viskas. Man neskaudu, jau pripratau prie tokio gyvenimo, kad ji mane apgaudinėja“, – teigė tylėti nebegalintis vyras.

Šiuo metu moters ieško socialinės darbuotojos, tačiau visą savaitę jai nebuvo įmanoma prisiskambinti.

Visą vyro pasakojimą žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

S S 2020-04-05 12:02:44
VYras geras,boba żinojo kad i kaili negaus.ar ćia jo vaikai,klausimélis
Atsakyti
0
L Lo 2020-04-04 18:16:22
Kaip jaunos moterys gali dirbt tokį duknistą darbą? Nejau neranda normalaus?
Važinėja pas degradus, tučiojasi iš jų ir vaidina "žvaigždėmis".Gėda!
Atsakyti
0
M M 2020-04-04 16:42:21
Cia bjauribe o ne motina kuriai rupi kiti pimpaila o ne vaikaj o tevuj linkiiu stepribes ir kantribes . Pamirsk apie ja ir dzuokis vaikais joe tavo Opora milek juos .tevuj site zodzai .moteris kuri paliko seima ir nusispjauti ant vaiku cia ne moteris o baisau.skudaras
Atsakyti
0
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI